دستیار اسکلپ چیست؟ مزایای استفاده از این دستیار در فارکس

معامله‌گران در بازار فارکس می‌توانند از معاملات الگوریتمی یا اکسپرت‌ها برای کسب سود و مدیریت سرمایه کمک بگیرند. اکسپرت‌ها به دو نوع اکسپرت‌های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می‌شوند. اکسپرت دستیار معاملات فارکس اکسپرت‌های نیمه اتوماتیک هستند و به معامله‌گرانی که ترید دستی انجام می‌دهند کمک زیادی می‌کنند. دستیار اسکلپ جز اکسپرت‌های نیمه اتوماتیک بورس90 هست که در ادامه به مزایای استفاده از آن در بازار فارکس می‌پردازیم.

مزایای دستیار اسکلپ

این دستیار مناسب کسانی هست که میخواهند سریع وارد معامله شوند و به موقع از پوزیشن خارج بشوند و سودشان را ذخیره کنند. این دستیار به شما کمک می‌کند در لحظه پوزیشن‌هایی با حدسود و ضرر با حجم مشخص بگیرید. همچنین سود و زیان معاملات را به تفکیک خرید و فروش و مجموع پوزیشن‌ها می‌توانید ببینید و هر زمان که خواستید می‌توانید با یک دکمه به سرعت پوزیشن‌ها را ببندید.

این دستیار یک دکمه برای ریسک‌فری کردن دارد. یعنی زمانی که پوزیشن‌هایتان در سود رفته است اگر این دکمه را بزنید حدضررتان به نقطه ورودتان خواهد آمد. توضیحات بیشتر را می‌توانید از طریق ویدیوی زیر ببینید.

چگونه می‌توانم دستیار ترید را رایگان داشته باشم؟

برای استفاده رایگان یکساله از این دستیار می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید و با توجه به شرایط گفته شده در مقاله در لیست مشتریان قرار گیرید تا ما این دستیار را بصورت رایگان در مدت یکسال روی اکانت شما فعال کرده و ارسال کنیم. در غیر اینصورت با تکمیل فرم زیر می‌توانید به مدت سه ماه بطور آزمایشی از آن استفاده کنید. و در آخر مقاله می‌توانید ابا تکمیل فرم آخر مقاله این دستیار ترید را خریداری کنید.

برای دریافت دستیارها بصورت آزمایشی سه ماهه فرم زیر را تکمیل کنید تا درعرض ۴۸ ساعت دستیار خواسته شده را به ایمیل شما ارسال کنیم.

دریافت سه ماهه دستیارها

مشخصات فردی(Required)
مایل به دریافت کدام دستیار بصورت آزمایشی هستید؟(Required)
متاتریدر خود را انتخاب کنید.(Required)

لطفا برای خرید دستیار ترید اسکلپ فرم زیر را با دقت تکمیل کنید.

مشخصات فردی(Required)