اکسپرت مدیریت سرمایه در فارکس Money management

مخاطب: معامله‌گران بازار فارکس

پلتفرم اجرایی: متاتریدر4 و 5

نحوه فعال‌سازی: به اسم اکانت شخص در بروکر

اعتبار: بدون تاریخ انقضاء

اگر نیاز به مشاوره قبل از خرید داشتید از طریق تکمیل فرم در قسمت تماس با ما یا پشتیبانی  تلگرام با ما در ارتباط باشید.

پس از خرید این محصول یک اکسپرت نام اکانت با فایل راهنما را دانلود کنید. سپس  طبق فایل راهنما، نام اکانت را برای پشتیبانی بفرستید تا به صورت دائمی اکسپرت برایتان فعال و ارسال شود.

چرا باید از اکسپرت مدیریت سرمایه استفاده کنیم؟

چند ویژگی مهم اکسپرت مدیریت سرمایه بورس90

تعیین حجم پوزیشن

به ۴ روش می‌توانیم حجم پوزیشن‌هایمان را محاسبه کنیم و قبل از اینکه وارد پوزیشن بشویم سود و زیان را ببینیم.

50% ذخیره سود

۵۰ درصد حجم پوزیشن‌های در سودتان را ببندید و سپس اجازه پیشروی سود را بدهید. 

ریسک فری

با یک دکمه تمام پوزیشن‌های در سودتان را ریسک فری کنید و با خیال راحت به بازار اجازه دهید حد سودتان را بزند.

اردر‌‌ گذاری

با کمک دکمه‌های Buy L و Sell L به راحتی اردر بگذارید و معاملات پندینگ بگیرید.

قبل از وارد شدن به پوزیشن حد سود و ضررتان را روی نمودار مشخص کنید

با مشخص کردن حد سود و ضرر در نمودار قبل از وارد شدن به پوزیشن، از گرفتن پوزیشن‌های هیجانی پرهیز کنید.
 به ۴ روش می‌توانید حجم پوزیشن را مشخص کنید.

۱. لات ثابت(lot): اگر این گزینه را انتخاب کنید می‌توانید حجم پوزیشن را در باکس روبروی آن تعیین کنید.

۲. ریسک بالانس(RiskBalance): اگر این گزینه را انتخاب کنید باکس روبروی آن فعال می‌شود و شما می‌توانید درصد ریسک را نسبت به بالانس مشخص کنید. زمانی که درصد ریسک را مشخص کردیم حجم پوزیشن را بر اساس بالانس و میزان فاصله حد ضرر از نقطه ورود مشخص می‌کند.

۳. ریسک اکویتی(RiskEquity): این گزینه نیز دقیقا مثل ریسک بالانس هست با این تفاوت که مبنا را Equity قرار می‌دهد. 
توجه: برای گرفتن پوزیشن با درصد ریسک حتما قبل از خرید و فروش حد ضرر را با خطوط مشخص کنید(با زدن دکمه‌های Sell L  یا Buy L) چون یکی از متغیرهای اصلی برای گرفتن پوزیشن حد ضرر است و هر چقدر حد ضرر کوچک باشد حجم پوزیشن افزایش می‌یابد و هر چقدر فاصله زیاد باشد حجم پوزیشن کاهش می‌یابد.

۴. مقدار پول(CashAmount): در صورتی که این گزینه را انتخاب کنید می‌توانید مقدار پولی را که می‌خواهید ریسک کنید را در باکس روبروی آن تعیین کنید. مثلا می‌توانید ۱۰۰ دلار را انتخاب کنید و حجم پوزیشن بر اساس این مقدار و فاصله حد ضرر تعیین می‌شود.(دقت کنید که این روش در مبالغ پایین خیلی دقیق نیست چون محدویت انتخاب حجم در بروکر وجود داره مثلا باید حجم ۰.۰۲۳۴ را بزنیم تا دقیق باشه ولی بروکر اجازه می‌دهد فقط حجم ۰.۰۲ را بزنیم.)

اکسپرت مدیریت سرمایه بورس۹۰

معاملات پندینگ یا اردر گذاری را چگونه انجام دهیم؟

با تماشای ویدیوی زیر معاملات Buy Limit، Sell Limit، Buy Stop و Sell Stop بگیرید.

قبل از پوزیشن گیری درصد سود و زیان را محاسبه کنید.

دکمه‌هایی که برای گرفتن پوزیشن از آنها استفاده می‌کنیم!

Buy L‌: زمانی‌که روی این دکمه می‌زنید خطوطی روی چارت ظاهر می‌شود که به صورت پیش‌فرض قیمت ورودی را Ask و حدسود و ضرر را بر اساس حد سود و ضرری که از ورودی اکسپرت یا دستیار تعیین کرده‌اید مشخص می‌کند. سپس شما می‌توانید با جابجایی خطوط حد سود و ضرر را تغییر دهید و درصد سود و زیان و همچنین مبلغ آن را قبل از وارد شدن به پوزیشن ببینید.

Sell L: این دکمه هم مثل دکمه Buy L عمل می‌کند با این تفاوت که قیمت ورودی را bid در نظر می‌گیرد و حد سود و ضرر را به‌صورت پیش فرض برای موقعیت‌های فروش آماده می‌کند. ولی شما می‌توانید با جابجایی حد ضرر پایین‌تر نقطه ورود موقعیت را برای خرید فراهم کنید.

SELL: با این دکمه شما می‌توانید وارد موقعیت فروش شوید و حد سود و ضرر را به صورت پیش‌فرض قرار دهید. ولی پیشنهاد می‌شود قبل از زدن این دکمه موقعیت حدسود و ضرر و درصد سود و زیان را ابتدا روی نمودار مشاهده کنید سپس با آگاهی از این موضوع وارد پوزیشن شوید.

BUY: با این دکمه نیز می‌توانید وارد پوزیشن خرید شوید و تمام نکاتی که برای دکمه سل گفتیم برای این مورد نیز صادق است.

با این اکسپرت مدیریت سرمایه علاوه بر خرید و فروش شما می‌توانید پوزیشن‌های پندینگ نیز بگیرید. براساس موقعیت خطوط روی چارت، متن دکمه سل و بای تغییر می‌کند و به بای لیمیت و بای استاپ و سل لیمیت و سل استاپ تغییر می‌کند و با کلیک روی آن می‌توانید اردر بگذارید.

مدیریت سرمایه با اکسپرت مدیریت سرمایه بورس90

دکمه‌هایی که با آنها مدیریت پوزیشن انجام می‌دهیم!

 برای مدیریت پوزیشن‌ها، هشت دکمه تعیین کردیم که در ادامه هر کدام را توضیح می‌دهیم.

Close All .1: این دکمه میزان سود وضرر تمام موقعیت‌های خرید و فروش را روی جفت ارزی که اکسپرت روی آن اجرا شده است نشان می‌دهد. با زدن روی این دکمه تمام پوزیشن‌های جفت ارز مورد نظر بسته خواهد شد.

Profit .2: این دکمه میزان پوزیشن‌هایی که در سود هستند را نشان می‌دهد. با زدن روی این دکمه تمام پوزیشن‌های در سود بسته خواهد شد.

3. loss: این دکمه میزان پوزیشن‌هایی که در ضرر هستند را نشان می‌دهد. با زدن روی این دکمه تمام پوزیشن‌های در ضرر بسته خواهد شد.

4. Delete Orders: اگر پوزیشن پندینگی روی جفت ارزی که اکسپرت روی آن اجرا شده است داشته باشید با زدن روی این دکمه تمام آنها از روی نمودار پاک خواهد شد.

5. Close BUY: این دکمه میزان سود و زیان پوزیشن‌های خرید جفت ارز مورد نظر را نشان می‌دهد. با زدن روی این دکمه تمامی پوزیشن‌های خرید بسته خواهد شد.

6. Close SELL: این دکمه میزان سود و زیان پوزیشن‌های فروش جفت ارز مورد نظر را نشان می‌دهد. با زدن روی این دکمه تمامی پوزیشن‌های فروش بسته خواهد شد.

7. Risk free: اگر پوزیشن‌هایتان در سود باشد با زدن روی این دکمه حد ضرر روی نقطه ورود خواهد آمد (البته چندین پیپ بیشتر در سود). که این میزان را قبلا از ورودی‌های اکسپرت تعیین کرده اید. به صورت پیش‌فرض ما ۲ پیپ گذاشتیم و با زدن روی این دکمه حد ضرر ۲ پیپ در سود خواهد آمد. سپس اگر باز هم روی این دکمه بزنید در صورتی که در سود باشد نیز ۲ پیپ دیگر حد ضرر به سمت سود جابجا خواهد شد.

8. Close 50%: این دکمه برای سیو سود طراحی شده است. بنابراین فقط زمانی که پوزیشن‌هایتان در سود است عمل خواهد کرد. با زدن روی این دکمه ۵۰ درصد حجم پوزیشن بسته خواهد شد. با زدن دوباره روی دکمه، ۵۰ درصد دیگر حجم پوزیشن‌های در سود بسته خواهد شد. (البته این درصد را می‌توانید از ورودی‌های اکسپرت تعیین کنید مثلا ۲۵ درصد از حجم با هر کلیک بسته شود.)

9. Delete lines : در صورتی که خطوطی از اکسپرت روی چارت باشد( مثلا زمانی که از Buy L استفاده می‌کنید.) با زدن روی این دکمه خطوط پاک خواهد شد.

مدیریت پوزیشن با اکسپرت مدیریت سرمایه بورس۹۰

سیو سود کردن و ریسک فری

سیو سود کردن یا ذخیره سود باعث میشه که ریسک معاملات پایین بیاد و همچنین سود آوریتون بیشتر بشه. دو ویژگی که دستیار داره باعث میشه که ما علاوه بر ذخیره سود، اجازه پیشروی سود نیز به وسیله ریسک فری کردن به پوزیشن‌هامون بدیم. در ویدیو زیر نحوه کار با این دو ویژگی فوق‌العاده را یاد می‌گیرید.

ورودی‌هایی که قبل از اجرای اکسپرت می‌توانید آنها را تنظیم کنید

 قبل از شروع کار با اکسپرت مدیریت سرمایه می‌توانید هریک از ورودی های آن را تنظیم کنید. ورودی‌های اکسپرت را در عکس زیر می‌بینید که به دو دسته کلی تنظیمات ترید اکسپرت  مدیریت سرمایه و تنظیمات رنگ اکسپرت تقسیم می‌شوند که هر کدام را در ادامه توضیح می‌دهیم.

ورودی های اکسپرت مدیریت سرمایه 3

تنظیمات ترید اکسپرت مدیریت سرمایه

One Click Trading: اگر این ورودی را روی false بگذارید قبل از زدن روی دکمه‌ای از دستیار پیغامی روی نمودار ظاهر می‌شود و از شما می پرسد مطمئن هستید که می‌خواهید این کار را بکنید و با زدن بله یا خیر عمل مورد نظر را پاسخ می‌دهید. ولی اگر بخواهید زمانی که روی دکمه‌ها کلیک می کنید بدون پرسش اجرا شود می‌توانید این ورودی را روی true  قرار دهید.

SL (pip): حد ضرر را بر اساس جفت ارز و تایم فریمی که معامله می‌کنید به صورت پیش‌فرض مشخص کنید.

TP (pip): حد سود را بر اساس جفت ارز و تایم فریمی که معامله می‌کنید به صورت پیش‌فرض مشخص کنید.

Close Partial : می‌توانید تعیین کنید چند درصد از پوزیشن‌های در سودتان بسته شود. مثلا اگر 50 بزارید با زدن دکمه Close 50% حجم تمام پوزیشن‌های در سود 50 درصدش بسته‌ خواهد شد. بدین شکل سودتان را ذخیره خواهید کرد.

Risk free: با زدن روی دکمه Risk free حد ضرر چند پیپ بیشتر از نقطه ورود در سود می رود.(به‌صورت پیش‌فرض ۲ پیپ در نظر گرفته ایم.) برای مثال با زدن روی دکمه ریسک فری حد ضررها ۲ پیپ در سود جابجا خواهند شد و با زدن دوباره روی دکمه ریسک فری بازهم ۲ پیپ بیشتر حد ضرر در سود جابجا‌خواهد شد.

infoTrade: اگر می‌خواهید تعداد پوزیشن‌ها و مجموع حجم آنها را روی نمودار ببینید این ورودی را true کنید.

safeEquity: برای کنترل دراودان روزانه می‌توانید این ورودی را true کنید.

MaxAllowedDrawdownPercent: اگر ورودی بالا true باشد با تعیین درصد ریسک در اینجا می‌توانید ریسک روزانه را کنترل کنید. مثلا اگر این ورودی روی 4 درصد باشد در صورتی که مجموع پوزیشن‌های در ضرر به ۴ درصد رسید تمام پوزیشن‌های باز را میبندد.

تنظیمات تریلینگ استاپ اتوماتیک

Automatic trailing stop false or true: درصورتی‌که این قسمت روی true تنظیم شود تریلینگ استاپ بصورت خودکار طبق تنظیمات پایین انجام می‌شود.

Start trailing points: این ورودی شروع تریلینگ استاپ را مشخص می کند. مثلا زمانی‌که روی 150 پوینت باشد باید پوزیشن، 150 پوینت در سود رفته باشد تا حد ضرر بر اساس ورودی بعدی ریسک فری شود.

Risk free : وقتی‌که پوزیشن، طبق عدد تعیین شده ورودی قبلی در سود رفته باشد، حد ضرر بر اساس این ورودی ریسک فری می‌شود. مثلا زمانیکه پوزیشن 150 پوینت درسود رفته باشد حد ضرر 30 پوینت در سود خواهد رفت.

continue trailing: اگر این ورودی true باشد، حد ضرری که ریسک فری شده با جابجایی قیمت به سمت سود، جابجا خواهد شد.

تنظیمات گرافیکی اکسپرت مدیریت سرمایه

Panel size: سایز پنل را باتوجه به صفحه نمایش تعیین کنید. (در برخی صفحات نمایش، نوشته‌های پنل به‌درستی نشان داده نمی‌شود، لازم است سایز پنل را کمی بزرگتر کنید. مثلا سایز را از  ۱  به  1.3  تغییر دهید.)

Background color: با این ورودی می‌توانید رنگ بک گراند دستیار را تغییر دهید.

Button font size: سایز فونت‌هایی که در دستیار بکار رفته است را تعیین کنید. گاهی متن دکمه‌ها بدلیل اندازه صفحه نمایش‌گر بزرگ نشان داده می‌شود. با این ورودی اندازه فونت را متناسب کنید.

Button color: تغییر رنگ دکمه‌های دستیار را در این قسمت انجام دهید.

Buy button color : می‌توانید برای تشخیص بهتر، رنگ دکمه‌هایی که برای خرید است را متفاوت کنید.

BuyPending button color: زمانی که‌می‌خواهید پوزیشن‌های شرطی بگیرید رنگ دکمه‌ها تغییر می‌کند تا متوجه تغییر بشوید.

Sell button color : دکمه‌های مربوط به پوزیشن‌های فروش را تغییر دهید تا دستیار زیباتری داشته باشید.

SellPending button color: برای تشخیص پوزیشن‌های شرطی، رنگ پوزیشن مربوط به فروش را تعیین کنید.

Button text color: تغییر رنگ متن دکمه‌های دستیار

Text color: تغییر رنگ متن‌هایی که روی نمودار خواهد آمد.

Text font size: تغییر فونت ‌متن‌هایی که روی نمودار است.

width line : اگر فکر می‌کنید خطوط روی چارت نازک یا ضخیم است، اندازه دلخواه را تنظیم کنید.

Stop loss color: تغییر رنگ مربعی که برای تعیین میزان حد ضرر روی نمودار می‌آید.

Take profit color: تغییر رنگ مربعی که برای تعیین میزان حد سود روی نمودار می‌آید.

Info text color: رنگ اطلاعاتی که روی چارت می‌آید را تعیین کنید.

Info font size: سایز اطلاعات روی چارت را مشخص کنید.

خرید اکسپرت مدیریت سرمایه

اگر سوال یا نیاز به مشاوره قبل از خرید داشتی می‌تونی در بخش کامنت‌های همین صفحه بپرسی!! یا میتونی با پشتیبانی تلگرام به آدرس bourse90sup در ارتباط باشی.

قبل از خرید دستیار ابتدا نسخه تست ۳۰ روزه آن را به رایگان دریافت کنید و پس از مشاهده تاثیر آن در معاملاتتان خرید کنید.

 

تست ۳۰ روزه

کافیه یک بار تست کنید
رایگان
 • بدون محدودیت حساب
 • بدون محدودیت نام اکانت
 • اعتبار: یک ماهه
 • پلتفرم: متاتریدر 4 و 5

ویژه حساب پراپ

۹۰ روزه
199,000 تومان
 • بدون محدودیت حساب
 • بدون محدودیت نام اکانت
 • اعتبار: سه ماهه
 • پلتفرم: متاتریدر4

ویژه حساب پراپ

۹۰ روزه
199,000 تومان
 • بدون محدودیت حساب
 • بدون محدودیت نام اکانت
 • اعتبار: سه ماهه
 • پلتفرم: متاتریدر5

ویژه حساب شخص

دائمی
690,000 تومان
 • بدون محدودیت حساب
 • فعال سازی روی نام اکانت شخص
 • اعتبار: دائمی
 • پلتفرم: متاتریدر4 و 5

چگونه دراودان (Drawdown) یا افت سرمایه در فارکس را کنترل کنیم؟

در بازارهای مالی مثل فارکس مهمترین کار تریدر این است که ابتدا از سرمایه خودش محافظت کند و نگذارد دچار کاهش شدید شود و شرکت‌های سرمایه‌گذاری که حساب پراپ در اختیار تریدرها میگذارند نیز یک حدی را برای دراودان روزانه در نظر می‌گیرند. مثلا بیشتر از 5 درصد دراودان نباید داشته باشید. 

چند تکنیک برای کاهش و کنترل دراودان

در ویدیوی زیر چندین تکنیک یاد می‌گیرید که دیگر هیچ وقت دچار افت سرمایه شدید نشوید. یک تکنیک این است که به اکسپرت مدیریت سرمایه می‌گویید اگر دراودان بیشتر از 4 درصد شد تمام پوزیشن‌ها را ببندد. علاوه بر آن، یک تکنیک دیگر هم یاد می‌گیرید که در ویدیو توضیح داده ایم. پیشنهاد می‌کنیم حتما تا آخر ویدیوی زیر را تماشا کنید.

اطلاعات مورد نیاز برای کنترل حساب

اگر از ورودی‌های اکسپرت گزینه safeEquity را به true تبدیل کنید اطلاعاتی روی چارت به نمایش گذاشته می‌شود که در ادامه هر کدام را توضیح خواهیم داد.

Start balance: بالانس یا موجودی اول روز ساعت ۰۰:۰۰ را به نمایش می‌گذارد. این موجودی مبنا قرار می‌گیرد که دراودان روزانه را با اون محاسبه کنیم.

History profit: اگر سود یا زیانی از ابتدای روز تا الان داشته باشید اینجا می‌توانید ببینید.

Profit: سود یا زیان پوزیشن‌های باز را به نمایش می‌گذارد.

Drowdown : دراودان فعلی را نشان می‌دهد.

DrowdownMax: حداکثر دراودانی که امروز داشتید را نشان می‌دهد.

MaxAllowed: حداکثر دراودان مجاز را نشان می‌دهد. اگر دراودان بیشتر از این عدد شود تمام باز را می‌بندد.

دستیار چگونه به صورت دائم برایم فعال می‌شود؟

زمانی‌که دستیار را خریداری می‌کنید ما دستیار را به اسم‌تان فعال می‌کنیم که در بروکر اصطلاحا نام اکانت نامیده می‌شود. اگر نسخه تست را دریافت کرده باشید زمانی‌که اکسپرت را اجرا می‌کنید نام اکانتتان روی چارت به نمایش درمی‌آید.

نام اکانت اکسپرت مدیریت سرمایه

تنها راه موفقیت در فارکس ( چالش 100 ترید)

در این ویدیو چندین نمونه موفق از سوددهی در بازار فارکس را نشان دادیم که کمک می‌کند این ذهنیت را نداشته باشید که در فارکس نمی‌توان سود کسب کرد. سپس قوانین یک چالش را توضیح دادیم که با اجرای آن هم سرمایه‌تان حفظ می‌شود و هم سود کسب خواهید کرد. حتما ویدیو را تا آخر تماشا کنید. 

محصولات مرتبط

اگر با استراتژی مارتینگل کار میکنید این دستیار مناسب شماست.

یک دستیار جمع و جور برای ورود و خروج سریع

سوالات متداول

پس از خرید این محصول، یک اکسپرت نام اکانت با فایل راهنما را دانلود می‌کنید. سپس  طبق فایل راهنما، نام اکانت را برای پشتیبانی بفرستید تا به صورت دائمی اکسپرت روی نام اکانت شما فعال شود.

نام اکانت درواقع همان نام و نام خانوادگی شما هنگام ثبت‌نام در بروکرتان است و فعال کردن محصول روی نام اکانت هر شخص مانند لایسنس محصول عمل می‌کند و فقط خود شخص می‌تواند استفاده کند که این‌کار از پخش شدن محصول بصورت عمومی جلوگیری خواهد کرد.

بله.

پس از خرید هر محصولی از سایت بورس۹۰ آپدیت‌های آنها برای افراد ارسال خواهد شد.

بله!

در صورتی که اسم‌تان در تمام بروکرها یکسان باشد اکسپرت در آنها نیز اجرا خواهد شد. اگر کمی تفاوت در حروف کوچک و بزرگ داشت می‌توانید به پشتیبانی پیام دهید تا یک نسخه جدید برایتان ارسال کند.

خیر!

دستیار پس از خریداری شدن به صورت دائم روی اکانت معاملاتی‌تان فعال خواهد شد و در صورت هرگونه آپدیت یا تغییری در دستیار، مجددا برای شما ارسال خواهد شد.

گپ و گفت کاربران در مورد این محصول

لطفا با نظرات خوبتون، ما را در بالا بردن کیفیت یاری کنید. نظرتون را بگید حتی اگر منفی باشه.❤️😊

32 دیدگاه ها

 • خیلی عالیه فقط اگه مقدار حدضرر رو میشد به پوینت وارد کرد خیلی بهتر بود چون بعضی وقتها لازم میشه ولی این اکسپرت جواب نمیده و حداقلش 1 پیپ هست و کمتر نمیشه. اگه لطف میکردید این امکان رو میذاشتید خیلی عالی میشد. ممنون

  • بدلیل اینکه خیلی از دوستان در تایم بالا کار میکنند حد سود و حد ضرر را به صورت پیپ گذاشتیم. مثلا وارد کردن ۱۵۰ پیپ راحتتر از ۱۵۰۰ پوینت است. در صورت خرید اکسپرت به صورت دائمی می‌توانیم این مورد را برای شما سفارشی سازی کنیم، تا بتوانید به صورت پوینت وارد کنید.
   ممنون از اینکه نظرتان را به اشتراک گذاشتید.

  • سلام مجدد. در بروزرسانی جدید معیار را بر اساس پوینت قرار دادیم. از این به بعد حد سود و ضررو ریسک فری و … را می‌توانید بر اساس پوینت وارد کنید.
   تشکر بابت نظر خوبتان

 • سلام خدمت استاد
  سایت پرایی را برای خرید پراپ بررسی می کردم دیدم که اکسپرت چراغ در لیست اکسپرت های مجاز اضافه شده من هم اکسپرت شما را معرفی و پیشنهاد کردم تا در لیست اکسپرت های مجاز قرار گیرد تا دوستان پراپ کار استفاده کنند ممنون

  • درود بر شما جناب برازنده عزیز
   خیلی خوشحالیم همراهانی همچون شما داریم که به رشد ما و فعاللان این بازار کمک می‌کنند.
   تشکر فراوان🌹🌹❤️

 • سلام خدمت استاد
  سایت پرایی را برای خرید پراپ بررسی می کردم دیدم که اکسپرت چراغ در لیست اکسپرت های مجاز اضافه شده من هم اکسپرت شما را معرفی و پیشنهاد کردم تا در لیست اکسپرت های مجاز قرار گیرد تا دوستان پراپ کار استفاده کنند ممنون

 • سلام خدمت استاد
  با توجه به مهارت و سطح علمی بالای شما استاد بزرگوار .در خواستی دارم مبنی بر اینکه ربات اتوماتیک ترید که بر مبنای یک استراتژی خوب بنا به تشخیص خودتان طراحی کنید یقینا استقبال خواهد شد

  • سلام بر شما
   بازار فارکس همواره دارای ریسک هست و استفاده از ربات‌های اتوماتیک نیز تخصص می‌خواد. مثلا ممکنه ریسکی که انتخاب می‌کنند زیادتر از حد معمول باشه یا نتوانند اکسپرت را بدرستی بهینه‌سازی کنند و ما برای کاهش ریسک سبدی از استراتژی‌ها و اکسپرتها داریم و یک اکسپرت تنها ممکنه در بازده‌ای از زمان سود یا زیان بده که اکسپرتهای دیگر می‌توانند زیانش را پوشش دهند.
   ولی به صورت کلی برنامه داریم که افراد دیگر نیز بتوانند ماهیانه سودی از بازار کسب کنند که جزئیاتش را در کانال تلگرامون موقعش که شد اعلام می‌کنیم.
   https://tlgrm.in/bourse90co

 • سلام و عرض ادب خدمت استاد
  آیا امکان دارد در آپدیت بعدی دستیار مدیریت سرمایه . ریسک فری مرحله اول به صورت خودکار طبق تنظیمات .انجام شود و مراحل بعدی ریسک فری به صورت دستی انجام شود

  • سلام و احترام
   بله انشالله در ورژن بعدی ریسک فری به صورت خودکار را نیز برای دستیار میگذاریم. به این صورت که تعیین می‌کنید مثلا ۳۰ پیپ اگر در سود رفت ۲ پیپ بیاره در سود. اگر بازم در سود رفت مثلا شد ۶۰ پیپ حد ضرر را میاره روی ۳۲ پیپ سود. از طریق تنظیمات این ویژگی را می‌توانید بعدا فعال یا غیر فعال کنید.
   ممنون از اینکه دیدگاهتون را ثبت کردید.

 • سلام و عرض ادب .اگر امکان دارد یک دستیار که فقط مخصوص سفارشات پندینگ باشد طراحی بفرمایید که ححم و تی پی و استاپ لاس قابل تنظیم باشد و اردر بای یا سل را نسبت به قیمت بسته شدن کندل فعلی .مثلا ۲۰ درصد باااتر یا ۴۰ درصد پایین تر (قابل تنظیم ) ثبت کند حال یا خود اکسپرت . به محض بسته شدن کندل فعلی مثلا یک ساعته اردر را ثبت کند .یا خود شخص به محض بسته شدن کندل جاری .اردر پندینگ را ثبت کند ….‌ سپاس فراوان

  • سلام دوست عزیز. ممنون از اینکه دیدگاهنون را ثبت کردید.
   با دستیار فعلی می‌تونید پوزیشنهای پندینگ با حدسود و ضرر بگیرید. ولی اینکه بخواد با بسته شدن کندل فعلی اردر گذاری کنه نیازمند شرطهای دیگری هست که اکسپرت را از حالت دستیار به نیمه اتوماتیک تغییر می‌دهد و با توجه به اینکه نیازمند متصل بودن اینترنت در موقعیت مناسب هست و ممکنه عموم این موضوع را فراموش کنند در حاضر نمی‌توانیم تغییری ایجاد کنیم. در صورتی که نیاز فوری دارید می‌توانید به صورت شخصی به برنامه‌نویس سفارش دهید. بااحترام

 • سلام خدمت استاد هندیان پور
  در حالت بای و سل می توان چندین سفارش ثبت کرد بدون این که حجم و تتظیمات دیگر تغییر کند
  اما در اردر های پندینگ فقط می توان یک سفارش ثبت کرد و بعد اکسپرت به حالت پیش فرض می رود و برای اردر پندینگ بعدی باید دوباره تنظیم کرد اگر بتوان این ویژگی را اضافه کنید که در اردر های پندینگ ‌ یک یا چند سفارش ارسال شود .خیلی عالی می شه

  • سلام خدمت شما دوست عزیز
   ممنون از اینکه اطلاع دادید. در آپدیت بعدی حتما این مورد نیز اصلاح میشه و دیگر پوزیشن‌های پندینگ تنظیماتش به حالت پیش فرض برنخواهد گشت. انشااله بعد از عید نوروز آپدیتش را انجام می‌دهیم و براتون ارسال می‌کنیم.
   با احترام

  • بزودی آموزش جدید خواهیم داشت. درصورتیکه سوالی دارید در کامنتها بنویسید. پاسخ داده میشود. باتشکر

 • سلام و وقت بخیر . در سایت چراغ علی اسدی اکسپرت مدیریت سرمایه دارند که با اکسپرت شما با فاصله یک دکمه اختلاف دارد و که ان هم وقتی پوزیشن وارد سود میشه با فشار دکمه RF میتونه براات تمام پوزیشن رو مدیریت کنه تا در صورتی که استابت اگر خورد سر به سر خارج بشی و این برای یک تریدر بسیار محمه می باشد ولی متاسفانه این اکسپرت مختص خودشان هست . در صورت امکان اگر بتونید در اکسپرت خودتان این ویزگی را اضافه کنید ممنون میشم.

  • سلام وقت شمام بخیر
   در اکسپرت دکمه Risk Free را بزنید حد ضرر را میاره به نقطه سر به سر. در ورودی‌های اکسپرت می‌تونید تنظیم کنید مثلا زمانی که روی این دکمه زدید ۲ پیپ بیاره توی سود که هزینه کمیسیون و اسپرد هم در بیاد. زمانی که ریسک فری شد با زدن دوباره روی این دکمه باز حد ضرر دو پیپ به سمت سود جابجا میشه و این کار را هر چندبار که خواستید می‌توانید انجام دهید.
   پیشنهاد میکنم حتما نسخه تست رایگانمان را در یک حساب دمو تست کنید و تمام ویژگی‌های اکسپرت را که در صفحه محصول نیز توضیح دادیم تست بفرمایید.

 • سلام خدمت استاد .
  در حالت معمولی ( بدون اکسپرت) صدای باز و بسته شدن سفارش .با صدا می باشد ولی از طریق اکسپرت بی صدا هست آیا اکسپرت این طور ی طراحی شده یا ایراد از تنظیمات متا تریدر من است در حالت دوم .لطفا راهنمایی کنید سپاس

  • سلام دوست عزیز
   فکر می‌کنم باید از طریق تنظیمات خود متاتریدر صدا سفارش را تنظیم کنید.
   از منو tools سپس options سپس events

 • درود بر شما با تغییر تایم چارت تنطیمات حجم یا درصد ریسک به هم می خوره چگونه می شود ریسک اندازه ثابت کرد

  • درود بر شما.
   این مورد بخاطر اینه که زمانی که تایم فریم عوض میشه در واقع اکسپرت یک بار پاک و دوباره اجرا میشه و به تنظیمات پیش‌فرض برمی‌گردد.
   البته توی آپدیت بعدی این مورد را هم لحاظ می‌کنیم که اندازه ریسک ثابت بشه و دیگه با تغییر تایم چارت به حالت اول برنگردد.

   ممنون که اطلاع دادید.

 • سلام و عرض ادب ضمن تشکر از زحمات شما سوالی داشتم
  1 .. ۴ گزینه .لات ‌ریسک بالانس و ریسک اکوییتی و کش امونت
  در صورتی که هر گزینه فعال باشد آیا به این معناست که در صورت تغییر بقیه گزینه ها .آن گزینه که تیک خورده ثابت است .اکر امکان دارد توضیحی تفصیلی بفرمایید
  اکسپرت بسیار دقیق زیبا روان است واقعا آفرین بر شما

  • سلام ممنون که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید
   در مورد این 4 گزینه که فرمودید اگر هر کدام را انتخاب کنید مبنای محاسبه حجم را اون گزینه‌ای که انتخاب کردید قرار میده.
   مثلا اگر ریسک بالانس باشه لات را بر اساس درصد ریسکی که انتخاب کردید و فاصله حدضررتان محاسبه می‌کنه.
   ریسک اکوییتی هم به همین شکل است.
   کش امونت هم ریسک را براساس دلار مشخص می‌کنید. مثلا اگر می‌خواهید 100 دلار ریسک کنید این گزینه را انتخاب کنید و با توجه به فاصله حدضرر مقدار لات را مشخص می‌کنه.(البته بخاطر گرد کردن ممکنه این گزینه در حسابهای کوچک دقیق نباشه)
   گزینه لات هم اگر انتخاب کنید مبنا چیزی هست که می‌نویسید. یعنی اگر 0.02 بنویسید با همین حجم وارد می‌شود.

 • سلام بعد از خرید اعتبار اکسپرت دائمی است یا سه ماهه

  • سلام. سه ماهه برای کسانی هست که می‌خواهند با حساب پراپ کار کنند. ولی اگر با حساب خودتون میخواهید ترید کنید، دائمیش را خرید کنید که بصورت دائمی به اسم نام اکانتتون(نام و نام خانوادگیتون) فعال می‌کنیم.

 • واقعا اکسپرت کارآمد و خوبیه که خیلی میتونه دقت معاملات و سرعت معاملات رو بالا ببره چون میتونی به صورت دستی خیلی سریع 50 درصد سود هارو ببندی یا استاپتو سریعا با زدن یه کلیک به نقطه ورودت بیاری و یا معاملات سود ده یا ضرر ده رو سریعا ببندی و یا تمام سفارشاتی که هنوز اجرا نشده یه جا ببندی که خیلی کمک میکنه مخصوصا برای اسکلپرها و دی تریدر ها و سویینگ تریدر ها و خیلی پشتیبانی خوبیم داره که در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو بودن واقعا تشکر میکنم

  • خیلی ممنون خوشحالم که قابلیت‌هاش بتون کمک کرده??. در حین استفاده از دستیار اگر پیشنهادی داشتید که منجر به بهبودش میشه حتما برامون کامنت کنید. توی ورژن‌های بعدی حتما در نظرش خواهیم گرفت. با احترام

 • بازارهای مالی مخصوصا فارکس اگه 3 نکته اساسی برا سود مستمر داشته باشه اولیش مدیریت سرمایس که این اکسپرت کار رو برا تریدر خیلی راحت میکنه دمتون گرم.

  • ممنون بابت نظر خوبتون و نکاتی که گفتید. خوشحالیم که براتون مفید بوده و به مدیریت سرمایتون کمک کرده??

 • سلام مونیتور من 4k هست چطور میتونم اندازه اسپرت را درست کنم راهی داره

  • سلام. از تنظیمات اکسپرت فونت سایز دکمه‌‌ها را کوچکتر کنید. تا حد زیادی اندازش تنظیم میشه. اگر بازم مشکلی بود و حل نشد به پشتیبانی تلگرام پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *