دستیار مدیریت سرمایه چیست؟ مزایای استفاده از این دستیار در فارکس

در ویدئوی زیر قابلیت‌ها و نحوه کار اکسپرت مدیریت سرمایه را توضیح داده‌ایم. پس از دیدن  این ویدئو مزایای استفاده از این اکسپرت و همچنین نحوه دریافت این اکسپرت مدیریت سرمایه را خواهید دانست. کسانی هم که اسکالپر هستند و می‌خواهند ورود و خروج سریع در معاملات داشته باشند، می‌توانند از یک دستیار جمع و جورتر استفاده کنند که آن دستیار را می‌توانید از مقاله دستیار ترید دانلود کنید. 

دانلود اکسپرت مدیریت سرمایه

 برای تست و استفاده از این اکسپرت می‌توانید فرم زیر در آخر مقاله را تکمیل نمایید.

مزایای استفاده از اکسپرت مدیریت سرمایه

همان‌طور که می‌دانید در بازارهای مالی مخصوصا بازار فارکس اگر مدیریت سرمایه را رعایت نکنید نه تنها سودی کسب نمی‌کنید، بلکه ممکن است تمام پولتان را هم از دست بدهید و با اینکه خیلی از افراد این موضوع را می‌دانند، همچنان رعایت نمی‌کنند. در ادامه توضیح خواهیم داد که چگونه این دستیار معاملاتی به صورت سیستمی این مشکل را حل خواهد کرد.

دستیار مدیریت سرمایه

جلوگیری از کال مارجین شدن

بازار مالی فارکس بخاطر اهرم‌هایی که ‌می‌دهد، تریدرها می‌توانند بیش‌تر از پولی که دارند وارد معامله شوند و این موضوع باعث می‌شود با حرکت بازار هم سود زیادی کسب کنند و هم پول زیادی از دست دهند و این بستگی داره که بخت با آنها یار باشد و بازار در جهت آنها حرکت کند یا خلاف جهت تحلیل آنها!!
کال مارجین شدن به زبان ساده یعنی این‌قدر پوزیشنتان در ضرر رفته باشد که بروکر مجبور می‌شود خودش تمام پوزیشن‌های باز شما را ببندد. معمولا 70 درصد سرمایه در ضرر برود، تمام پوزیشن‌ها بسته خواهد شد. البته این بستگی به بروکر و نوع حسابی دارد که استفاده می‌کنید.

حالا اکسپرت مدیریت سرمایه چگونه باعث می‌شود کال مارجین نشویم؟

این اکسپرت قابلیت این را دارد که شما حجم پوزیشن را بر اساس درصدی از پولی که دارید تنظیم کند. یعنی اگر شما بخواهید یک درصد از سرمایه‌ی خود را درگیر معامله کنید، خود دستیار بر اساس فاصله حدضررتان حجم پوزیشن را تنظیم می‌کند. این‌طوری به صورت سیستمی مشکل کال مارجین شدن حل خواهد شد. شما کافی است فقط درصد ریسک را ثابت نگه دارید با این کار حتی اگر ۵۰ پوزیشن پشت سر هم ضرر کنید همچنان پولی دارید که جبران کنید.

کنترل احساسات در فارکس

ترس و طمع دو احساس قوی هستند که در تریدهای ما تاثیر زیادی خواهند داشت و کتاب‌های زیادی در مورد تاثیر احساسات در معاملات نوشته شده است. ولی با این‌حال باز هم مشکل تریدرها حل نشده است و تاثیر بد احساسات را در معاملاتشان خواهند داشت.

دریافت رایگان اکسپرت مدیریت سرمایه

شما می‌توانید بصورت آزمایشی سه ماه این دستیار را رایگان استفاده کنید. برای این کار کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید تا در عرض ۴۸ ساعت این دستیار را برای شما ایمیل کنیم.

برای دریافت سالیانه و رایگان این اکسپرت لازم است در لیست مشتریان قرار گیرید. برای اطلاعات بیشتر وارد این مقاله شوید.

دریافت سه ماهه دستیارها

مشخصات فردی(Required)
مایل به دریافت کدام دستیار بصورت آزمایشی هستید؟(Required)
متاتریدر خود را انتخاب کنید.(Required)

شما می‌توانید این دستیار را خریداری و بدون محدودیت زمانی استفاده کنید و ما آپدیت های این اکسپرت را نیز در بازه‌های زمانی متفاوت به ایمیل شما ارسال خواهیم کرد.

لطفا برای خرید اکسپرت مدیریت سرمایه فرم زیر را با دقت تکمیل کنید.

مشخصات فردی(Required)

پس از انجام خرید، تا ۴۸ ساعت این اکسپرت روی شماره حساب‌های اعلامی شما فعال و به ایمیل شما ارسال خواهد شد.