دستیار مارتینگل بورس90

مخاطب: معامله‌گران بازار فارکس

پلتفرم اجرایی: متاتریدر 5

نحوه فعال‌سازی: به اسم اکانت شخص در بروکر

اعتبار: بدون تاریخ انقضاء

برای مشاوره قبل از خرید از طریق تکمیل فرم در قسمت تماس با ما یا پشتیبانی  تلگرام با ما در ارتباط باشید.

پس از خرید این محصول طبق راهنمای موجود در فایل زیپ، اطلاعات خواسته شده را به پشتیبانی ارسال کنید تا دستیار بنام اکانت شما فعال و ارسال گردد.

چرا از دستیار مارتینگل استفاده کنیم؟

ویژگی‌های مهم دستیار مارتینگل

اردر گذاری با حجم پله‌ای

با ۴ روش می‌توانید حجم مراحل وارد شدن به پوزیشن را مشخص کنید.

تریلینگ حد سود

دکمه‌هایی برای جابجایی حد سودها وجود دارد که کمک می‌کند مدیریت بهتری روی پوزیشن‌هایتان داشته باشید.

ریسک‌فری

ریسک‌فری کردن تمام پوزیشن‌ها با روشی منحصر به فرد، که در صورت برگشت قیمت ضرری نخواهید کرد.

دستیار مارتینگل بورس۹۰

دکمه‌هایی که برای گرفتن پوزیشن از آنها استفاده می‌کنیم!

Buy Line‌: با کلیک روی این دکمه خطوطی روی چارت ظاهر می‌شود که اولین خط روی قیمت لایو بازار است. و بقیه خطوط با فاصله از هم برای بای لیمیت(buy limit) هستند. که با جابجایی خطوط می‌توانید تعیین کنید که اردرگذاری در چه مناطقی باشد.

Sell Line: این دکمه نیز برای اردرگذاری پوزیشن‌های فروش است. که با زدن دکمه خطوطی روی چارت می‌آید که با جابجایی آن می‌توانید موقعیت پوزیشن‌ها را مشخص کنید.

SELL: با زدن روی این دکمه سفارشاتی که با خطوط مشخص کردید در بازار اجرا می‌شود. دقت داشته باشید اگر خطوط را با دکمه‌هایی که قبلا توضیح دادیم روی نمودار نگذاشته باشید سفارشی اجرا نخواهد شد.

BUY: این دکمه سفارشات مربوط به پوزیشن‌های خرید را اجرا می‌کند.

خرید و فروش با دستیار مارتینگل

دکمه‌های ریسک فری

دو دکمه مجزا برای ریسک‌فری کردن قرار داده‌ایم که با آن می‌توانید حد ضرر پوزیشن‌ها را در نقطه‌ای بیاورید که با رسیدن قیمت به آن ضرری نکنید. چون استراتژی استفاده از این دستیار ورود چند مرحله‌ای است حد ضرر تمام پوزیشن‌ها به نقطه‌ای می آید که مجموع تمام پوزیشن‌ها به صفر می‌رسد و با هربار زدن روی این دکمه حد ضرر تمام پوزیشن‌ها یک پیپ دیگر در سود جابجا خواهد شد.

توجه داشته باشید که باید حتما توی سود باشید تا بتوانید ریسک فری کنید.

 Risk free buy : این دکمه برای ریسک فری کردن تمام پوزیشن‌های خرید است.

 Risk free sell : با این دکمه می‌توانید پوزیشن‌های فروش را ریسک‌فری کنید.

دکمه‌هایی برای بستن و پاک کردن پوزیشن‌ها

دکمه‌هایی برای بستن سریع تمام پوزیشنها و پاک کردن سفارشات ا‌یجاد کرده‌ایم که در ادامه به توضیح هر کدام می‌پردازیم.

1. Close Buys: با زدن روی این دکمه تمام پوزیشن‌های خرید را ببندید.

2. Close Sells: اگر می‌خواهید به سرعت تمام پوزیشن‌های فروش بسته شود روی این دکمه بزنید.

5. De buy: سفارشات خرید را پاک کنید.

6. De sell: برای پاک کردن سفارشات فروش از این دکمه استفاده کنید.

مارتینگل3

ورودی‌هایی که قبل از اجرای دستیار می‌توانید آنها را تنظیم کنید

 قبل از شروع کار با دستیار مارتینگل می‌توانید هریک از ورودی های آن را تنظیم کنید. ورودی‌های دستیار را در عکس زیر می‌بینید که به پنج دسته کلی تقسیم می‌شوند که هر کدام را در ادامه توضیح می‌دهیم.

تنظیم ورودی های دستیار مارتینگل

تنظیمات عمومی دستیار (General setting)

شماره مجیک (Magic number): این عدد کمک می‌کند که تداخلی در مدیریت اکسپرت‌ها پیش نیاید. اگر روی یک جفت ارز دو اکسپرت می‌خواهید فعال کنید حتما باید شماره مجیک متفاوتی برایشان انتخاب کنید تا تداخلی اتفاق نیفتد.

حجم پوزیشن (lot): حجم پوزیشن اول را با این ورودی تعیین کنید. این حجم را متناسب با سرمایه‌تان درنظر بگیرید و اگر می‌خواهید در مراحل بالاتر حجم را افزایش دهید پیشنهاد میشود این ورودی را روی حداقل حجم قرار دهید.

تنظیمات مارتینگل (Martingale settings)

در این قسمت تنظیماتی که مربوط به افزایش حجم در مراحل بالاتر (زمانی که پوزیشن خلاف جهت رفت) است را تعیین می‌کنیم. در ادامه هر کدام از ورودی‌ها را توضیح می دهیم.

در این ورودی می‌توانید به ۴ روش افزایش حجم را تعیین کنید.

حجم ثابت (Fixed) : اگر این روش را انتخاب کنید حجم در مراحل بعدی نیز با حجم اولیه یکی خواهد بود.

حجم با ضریب (Multiply) : حجم قبلی در ضریبی که در ورودی (Multiply last lot) تعیین می‌کنید ضرب می‌شود. مثلا اگر حجم اولیه را ۱ و ضریب را ۲ انتخاب کنید حجم‌های بعدی به ترتیب ۲ و ۴ و ۸ و ۱۶ و … خواهد شد.

حجم سفارشی (Custom) : با انتخاب این روش می‌توانید حجم‌ها را به صورت سفارشی از ورودی custom lot انتخاب کنید.  مثلا به صورت پیش‌فرض حجم‌ها را بدین صورت 0.1;0.2;0.2;0.3;0.5 تنظیم کردیم که می‌توانید آنها را تغییر دهید. اولین حجم از ۰.۱  شروع میشه و آخرین حجم ۰.۵ است.

اضافه کردن حجم (Add) : زمانیکه این روش را انتخاب می‌کنید عددی که در ورودی Add last lot انتخاب می‌کنید به حجم قبلی اضافه میشود. مثلا اگر حجم اولیه را ۰.۲ انتخاب کنید و ورودی Add last lot را  ۰.۱ انتخاب کنید حجم‌ها به ترتیب ۰.۲ و ۰.۳ و ۰.۴ و ۰.۵ و ۰.۶ خواهد شد.

فاصله اضافه کردن حجم (Primary gap PIP) : عددی که در این قسمت انتخاب می‌کنید، فاصله قیمتی است که می‌خواهید اردر گذاری شود. البته با این فواصل، لاین‌ها به صورت پیش‌فرض تعیین می‌شود ولی شما با موس می‌توانید جایگاه مناسب برای اردر گذاری را انتخاب کنید.

تنظیمات حد سود (TP Settings)

در این بخش می‌توانید حد سود را تعیین کنید. چون از روش مارتینگل استفاده می‌کنید، زمانی که پوزیشن در ضرر می‌رود حجم بعدی افزایش پیدا می‌کند، بنابراین قیمتی که مجموع سود و زیان تمام پوزیشن‌ها به صفر می‌رسد را مبنای حد سود قرار می‌دهیم  و از آنجا حد سود را مثلا ۲۰ پیپ می‌گذاریم. 

به سه روش زیر می‌توانید حد سود را برای پوزیشن‌ها تعیین کنید.

حد سود ثابت (TPFixed) :  اگر این روش را انتخاب کنید حد سود بر اساس ورودی Primary TP PIP برای تمام مراحل به صورت ثابت مثلا ۲۰ پیپ از نقطه مجموع صفر تعیین خواهد شد.

حد سود افزایشی (TPIncrease) : با این روش در هر مرحله حد سود بر اساس ورودی Add or subtract for the last TP افزایش پیدا می‌کند. مثلا اگر حد سود اولیه را ۲۰ پیپ انتخاب کرده باشید و این ورودی را یک پیپ، حد سود پوزیشن اول ۲۰ پیپ و دوم ۲۱ و سوم ۲۲ خواهد بود. این روش بخاطر این است که در مراحل بالا احتمال می‌دهیم قیمت بیشتر برگردد و حد سود بزرگتری بگیریم.

حد سود کاهشی (TPDecrease) : این روش برعکس قبلی است و با اضافه شدن پوزیشن جدید حد سود کمی کاهش پیدا می‌کند. با ورودی‌های قبلی حد سود به ترتیب، ۲۰ و ۱۹ و ۱۸ و … خواهد شد. این روش بخاطر این است که تی‌پی در مراحل بالاتر سریع‌تر بخورد و ریسک کاهش پیدا کند.

تنظیمات ریسک فری و تریلینگ استاپ خودکار (Trailing stop Settings) :

ریسک فری و تریلینگ استاپ روشی برای کاهش ریسک و ذخیره سود است تا زمانی که در سود رفتید حدضرر را به نقطه‌ای بیاورد که با برگشت قیمت ضرر نکنید.

روشی که ما برای ریسک‌فری استفاده می‌کنیم منحصر به فرد و مخصوص استراتژی مارتینگل است و ریسک‌فری را از جایی در نظر می‌گیرد که مجموع تمام پوزیشن‌ها صفر می‌شود نه تک تک پوزیشن‌ها. در ادامه تنظیمات مربوط به تریلینگ استاپ خودکار را توضیح خواهیم داد.

تریلینگ استاپ خودکار (InpTrailingStopAuto) : اگر این گزینه روی true باشد می‌توانید تنظیمات مربوط به تریلینگ استاپ خودکار را انجام دهید.

شروع تریلینگ استاپ از چندمین پوزیشن (InpStartPosNumTraling): در این ورودی تعیین می‌کنید که تریلینگ استاپ از چندمین پوزیشن شروع شود. مثلا اگر ۴ قرار داده باشید زمانی که حداقل ۴ پوزیشن داشته باشید تریلینگ استاپ با توجه به ورودی‌های بعدی شروع به کار می‌کند.

شروع تریلینگ استاپ چند پوینت (InpStartTrailingSLpoints): چند پوینت پوزیشن‌ها در سود باشد که ریسک فری انجام شود.

InpstepTrailingSLpoints: زمانی‌که با توجه به ورودی قبلی مثلا ۱۰۰ پوینت در سود رفتید حد ضرر تمام پوزیشن‌ها را ۱۰ پوینت در سود می‌آورد.( توجه کنید ۱۰ پوینت از نقطه‌ای که مجموع سود و زیان پوزیشن‌ها صفر می‌شود. ممکن است چند پوزیشن در سود باشند و چندین پوزیشن در ضرر ولی زمانی که حد ضرر بخورد مجموع تمام پوزیشنها با سود بسته خواهد شد.)

تنظیمات گرافیکی دستیار مارتینگل (Graphic Settings) :

در این بخش می‌توانید سایز نوشته‌ها و رنگ دکمه‌ها و خطوط را بر اساس سلیقه و رنگ چارت خود تنظیم کنید.

سایز فونت دکمه (Button font size) : سایز فونت‌هایی که در دستیار بکار رفته است را تعیین کنید. گاهی متن دکمه‌ها بدلیل اندازه صفحه نمایش‌گر بزرگ نشان داده می‌شود. با این ورودی اندازه فونت را متناسب کنید.

رنگ دکمه (Button color) : تغییر رنگ دکمه‌های دستیار

رنگ خطوط خرید (Buy line color) : با این ورودی رنگ خطوطی که برای خرید روی چارت ظاهر می‌شود را تعیین کنید.

رنگ خطوط فروش (Sell line color) : رنگ خطوط مربوط به فروش را تنظیم کنید.

خرید دستیار مارتینگل

اگر سوال یا نیاز به مشاوره قبل از خرید داشتی می‌تونی در بخش کامنت‌های همین صفحه بپرسی!! یا میتونی با پشتیبانی تلگرام به آدرس bourse90sup در ارتباط باشی.

قبل از خرید دستیار ابتدا نسخه تست 15 روزه آن را به رایگان دریافت کنید و پس از مشاهده تاثیر آن در معاملاتتان خرید کنید.

دستیار مارتینگل

۱۵ روزه
رایگان
  • بدون محدودیت حساب
  • بدون محدودیت نام اکانت
  • اعتبار: پانزده روزه
  • پلتفرم: متاتریدر 5

دستیار مارتینگل

ویژه حساب شخص دائمی
1,700,000 تومان
  • بدون محدودیت حساب
  • فعال سازی روی نام اکانت شخص
  • اعتبار: دائمی
  • پلتفرم: متاتریدر 5

دستیار چگونه به صورت دائم برایم فعال می‌شود؟

زمانی‌که دستیار را خریداری می‌کنید ما دستیار را به اسم‌تان فعال می‌کنیم که در بروکر اصطلاحا نام اکانت نامیده می‌شود. اگر نسخه تست را دریافت کرده باشید زمانی‌که اکسپرت را اجرا می‌کنید نام اکانتتان روی چارت به نمایش درمی‌آید.

نام اکانت در دستیار مارتینگل 1

محصولات مشابه

معامله با حساب درصد ریسک دقیق

یک دستیار جمع و جور برای ورود و خروج سریع

سوالات متداول

پس از خرید در کمتر از 48 ساعت کاری، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و دستیار را روی اکانت معاملاتی‌تان فعال می‌کنند و برایتان ارسال می‌کنند.

برای اینکه کسانی که دستیار را خریداری نکرده‌اند نتوانند از آن استفاده کنند. بهترین راهی که بنظرمان رسید این بود که به اسم شخص خریدار دستیار را فعال کنیم.

اسم و فامیلتان که هنگام ثبت نام در بروکرتان ثبت کرده‌اید میشود اسم اکانت معاملاتی‌تان

بله!

در صورتی که اسم‌تان در تمام بروکرها یکسان باشد اکسپرت در آنها نیز اجرا خواهد شد. اگر کمی تفاوت در حروف کوچک و بزرگ داشت می‌توانید به پشتیبانی پیام دهید تا یک نسخه جدید برایتان ارسال کند.

خیر!

دستیار پس از خریداری شدن به صورت دائم روی اکانت معاملاتی‌تان فعال خواهد شد و در صورت هرگونه آپدیت یا تغییری در دستیار، مجددا برای شما ارسال خواهد شد.

گپ و گفت کاربران در مورد این محصول

لطفا با نظرات خوبتون، ما را در بالا بردن کیفیت یاری کنید. نظرتون را بگید حتی اگر منفی باشه.❤️😊

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *