دستیار مدیریت سرمایه- bourse90.com

در ویدئوی زیر قابلیت‌ها و نحوه کار اکسپرت مدیریت سرمایه را توضیح داده‌ایم. پس از دیدن ویدئو مزایای استفاده از این اکسپرت و همچنین نحوه دریافت این اکسپرت مدیریت سرمایه را خواهیم گفت. کسانی هم که اسکالپر هستند و می‌خواهند ورود و خروج سریع در معاملات داشته باشند، می‌توانند از یک دستیار جمع و جورتر استفاده کنند که آن دستیار را می‌توانید از مقاله دستیار ترید دانلود کنید. 

نمایش ویدیو درباره دستیار مدیریت سرمایه- bourse90.com

دانلود اکسپرت مدیریت سرمایه

 اکسپرت مدیریت سرمایه را دانلود کنید و پس از آن شرایط دریافت دائمی و رایگان اکسپرت را در فایل راهنما مطالعه کنید.

مزایای استفاده از اکسپرت مدیریت سرمایه

همان‌طور که می‌دانید در بازارهای مالی مخصوصا بازار فارکس اگر مدیریت سرمایه را رعایت نکنید نه تنها سودی کسب نمی‌کنید، بلکه ممکن است تمام پولتان را هم از دست بدهید و با اینکه خیلی از افراد این موضوع را می‌دانند، همچنان رعایت نمی‌کنند. در ادامه توضیح خواهیم داد که چگونه این دستیار معاملاتی به صورت سیستمی این مشکل را حل خواهد کرد.

اکسپرت مدیریت سرمایه

جلوگیری از کال مارجین شدن

بازار مالی فارکس بخاطر اهرم‌هایی که ‌می‌دهد، تریدرها می‌توانند بیش‌تر از پولی که دارند وارد معامله شوند و این موضوع باعث می‌شود با حرکت بازار هم سود زیادی کسب کنند و هم پول زیادی از دست دهند و این بستگی داره که بخت با آنها یار باشد و بازار در جهت آنها حرکت کند یا خلاف جهت تحلیل آنها!!
کال مارجین شدن به زبان ساده یعنی این‌قدر پوزیشنتان در ضرر رفته باشد که بروکر مجبور می‌شود خودش تمام پوزیشن‌های باز شما را ببندد. معمولا 70 درصد سرمایه در ضرر برود، تمام پوزیشن‌ها بسته خواهد شد. البته این بستگی به بروکر و نوع حسابی دارد که استفاده می‌کنید.

حالا اکسپرت مدیریت سرمایه چگونه باعث می‌شود کال مارجین نشویم؟

این اکسپرت قابلیت این را دارد که شما حجم پوزیشن را بر اساس درصدی از پولی که دارید تنظیم کند. یعنی اگر شما بخواهید یک درصد از سرمایه‌ی خود را درگیر معامله کنید، خود دستیار بر اساس فاصله حدضررتان حجم پوزیشن را تنظیم می‌کند. این‌طوری به صورت سیستمی مشکل کال مارجین شدن حل خواهد شد. شما کافی است فقط درصد ریسک را ثابت نگه دارید با این کار حتی اگر ۵۰ پوزیشن پشت سر هم ضرر کنید همچنان پولی دارید که جبران کنید.

کنترل احساسات در فارکس

ترس و طمع دو احساس قوی هستند که در تریدهای ما تاثیر زیادی خواهند داشت و کتاب‌های زیادی در مورد تاثیر احساسات در معاملات نوشته شده است. ولی با این‌حال باز هم مشکل تریدرها حل نشده است و تاثیر بد احساسات را در معاملاتشان خواهند داشت.

تاثیر اکسپرت مدیریت سرمایه در ترید

مشکلات ناشی از ترس و طمع بخاطر عدم آگاهی است. شما زمانی‌که در حالت معمول می‌خواهید حجم پوزیشن را انتخاب کنید نمی‌دانید دقیقا با حرکت بازار ممکن است چقدر در ضرر بروید. با این دستیار قبل از اینکه وارد پوزیشن شوید می‌توانید حدضرر و سودتان را روی نمودار انتخاب کنید و ببینید چند دلار و چند درصد از سرمایه‌تان ممکن است در سود یا زیان برود. با آگاهی قبل از وارد شدن به پوزیشن بنظرم تاثیر احساسات خیلی کمتر خواهد شد. حتما از این دستیار استفاده کنید و نظرتان را برایمان بنویسید.

خروج به موقع از پوزیشن‌ها

اگر چندین پوزیشن داشته باشید که به سود مورد نظرتان رسیده باشند ممکن است بخشی از سود را بخاطر دیر بستن پوزیشن از دست بدهید. این دستیار معاملاتی دکمه‌هایی دارد که با زدن روی آنها تمام پوزیشن‌ها در کمتر از یک ثانیه بسته خواهد شد.

ریسک فری و سیو سود در فارکس

در بازار فارکس به دو طریق می‌توانید سیو سود کنید.
1. قسمتی از حجم پوزیشن را ببندید.
2.حدضررتان را در جایی جابجا کنید که اگر خورد بازهم پوزیشن در سود بسته شود. به این کار اصطلاحا ریسک فری کردن می‌گویند.
در انتهایی‌ترین بخش اکسپرت مدیریت سرمایه دو دکمه وجود دارد که این دو کار را به‌راحتی برای ما انجام می‌دهد. زمانی‌که پوزیشن‌هایتان در سود است با یک دکمه می‌توانید نصف حجم پوزیشن‌ها را ببندید یا حدضررشان را در نقطه ورود بیاورید.

دریافت رایگان اکسپرت مدیریت سرمایه

برای دریافت دائمی و رایگان این اکسپرت لازم است در لیست مشتریان قرار گیرید. برای اطلاعات بیشتر وارد این مقاله شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *