نصب اندیکاتور و اکسپرت در متاتریدر ۴ و ۵

در بسیاری از موارد شاید لازم باشد اکسپرت یا اندیکاتورهای مختلف دانلود کرده و روی متاتریدر خود نصب کنید تا بتوانید در معاملات خود از آنها استفاده کنید.

در این مقاله به شما یاد میدهیم که چطور این کار را در متاتریدر ۴ و ۵ انجام دهید. روال کار در هر دو متاتریدر به یک شکل است و ارتباطی با بروکری که استفاده می‌کنید ندارد.

نصب اندیکاتور و اکسپرت در متاتریدر

در ویدیوی زیر بطور کامل همه مراحل نصب اندیکاتور و اکسپرت گفته شده و در کمتر از یک دقیقه می‌توانید این کار را انجام دهید.

کلیه مراحل گفته شده در بالا را می‌توانید در عکس‌های زیر مشاهده کنید.

برای نصب اندیکاتور، اکسپرت و اسکریپت لازم است آنها را در پوشه های مربوط به خودشان در متاتریدر قرار دهید. راحت‌ترین کار این است وقتی روی چارت خود هستید در قسمت file گزینه open data folder را انتخاب کنید.

1

پس از آن وارد محل نصب متاتریدر خود می‌شوید. در این قسمت MQL4 یا MQL5 را انتخاب می‌کنید.

2

در این مرحله پوشه‌ی هرچیزی که نیاز دارید (اکسپرت، اندیکاتور، اسکریپت و…) را باز میکنید و ابزار مورد نظرتان را در آن قرار می‌دهید.

3

حالا برمیگردید روی چارت و در قسمت Navigator راست کلیک کرده و Refresh را می‌زنید. حالا ابزار مورد نظر در چارت شما فعال است.

برای ترید بهتر می‌توانید از اکسپرت‌های نیمه خودکار سایت بورس۹۰ استفاده کنید.

اکسپرت مدیریت سرمایه و دستیار ترید سایت ما با توانایی مدیریت سرمایه و پوزیشن و سیود سود معاملاتتان به شما کمک می‌کند تریدر موفق‌تری باشید.