معرفی اکسپرت ترید با دو میانگین متحرک:

گاهی وقتها ما معامله‌گران یک تحلیلی در تایم‌های بالا مثلا روزانه یا هفتگی انجام می‌دهیم. این تحلیل به ما می‌گویید که به یک سطح مقاومتی رسیده‌ایم ولی ما نمی‌دانیم چه موقع قرار است قیمت از این سطح برگردد. کافی است ما در تایم‌های پایین تشخیص بدهیم که روند از صعودی داره به نزولی تبدیل ‌می‌شود و تشخیص این را می‌توانیم با استفاده از دوتا میانگین متحرک بفهمیم.

این اکسپرت کارش این است که زمانی که دو میانگین متحرک همدیگر را قطع کردند وارد پوزیشن می‌شود. در این اکسپرت ما می‌توانیم علاوه بر حجم ورودی دلخواه، حدضرر و حد سود نیز تعریف کنیم.

ما یک اکسپرت دیگه هم داریم که بر اساس همین دو میانگین متحرک است با این تفاوت که به جای ترید در لحظه، زمانی که دو میانگین همدیگر را قطع کردند به ما یک هشدار می‌دهد. شما می‌توانید زمانی که هشدار را دریافت کردید یک بررسی داشته باشید سپس به صورت دستی وارد پوزیشن شوید. شما می‌توانید هر دو اکسپرت را داشته باشید و بر اساس موقعیتی که در آن هستید از هر کدام استفاده کنید.

از این لینک اکسپرت هشدار با دو میانگین متحرک را دانلود کنید.

چگونه این اکسپرت را روی نمودار اجرا کنیم؟

کافیه شما ابتدا از لینک زیر اکسپرت را دانلود کنید. سپس اکسپرت را در محل نصب متاتریدر خود قرار دهید.( آموزش قرار دادن اکسپرت داخل متاتریدر)

نکته مهم:

ما به دلیل اینکه بازار‌های مالی دارای خطر از دست دادن سرمایه هست ابتدا نسخه آزمایشی این اکسپرت‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا شما دانلود کنید و نحوه استفاده از این اکسپرت‌ها را با سبک شخصیتان تلفیق کنید. سپس شما می‌توانید تیکت بزنید و نسخه واقعی این اکسپرت‌ها را به صورت رایگان دریافت کنید.

جهت آشنایی و دریافت اکسپرت‌های دیگر می‌توانید روی این لینک کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *