معرفی اکسپرت ترید با یک میانگین متحرک:

با این اکسپرت شما می‌توانید در جهت روند وارد پوزیشن شوید. زمانی که قیمت بالای میانگین است روند را صعودی می‌نامیم و زمانی که قیمت پایین میانگین است روند را نزولی می‌نامیم.

شما می‌توانید با همین یک میانگین هم سود معقولی از بازار کسب کنید. کافیه که مدیریت سرمایه و بازی با حجم معاملات را بلد باشید.

من خودم شخصا با همین یک میانگین متحرک اکسپرتی ساختم که سوده است.

استراتژی‌ای که می‌توان با این اکسپرت ساخت:

این اکسپرت‌هایی که با میانگین متحرک است ایرادش این است که فقط زمانی که بازار روند دارد سودده هستند، و در بازار رنج ضرر ده هستند.

و شما برای اینکه در این بازار سود کسب کنید باید مدیریت سرمایه و بازی با حجم را بلد باشید.

برای اینکار پیشنهاد میشه ابتدا یک حساب سنتی باز کنید که مدیریت سرمایه را براحتی انجام بدهید و سود سازی در این بازار را یاد بگیرید.

بازی با حجم و مدیریت سرمایه:

شما زمانی که حساب سنتی دارید براحتی می‌توانید در جهت روند حجم اضافه کنید بدون اینکه به حساب شما فشاری وارد شود.

استراتژی به این صورت است که زمانی که قیمت بالای میانگین متحرک است خرید انجام دهید و زمانی که پایین میانگین است فروش انجام دهید.

اگر بار اول پوزیشن به حد سود رسید که نوش جانتان. ولی اگر خلاف جهت رفت با یک حجم مناسب در جهت دیگر وارد پوزیشن می‌شوید. زمانی که مجموع پوزیشن‌ها به سود رسید شما می‌توانید تمام پوزیشن‌ها را ببندید.

نکته مهم در این استراتژی:

مهم است که شما با حجم پایین شروع کنید بخاطر همین گفتیم که حساب سنتی باز کنید. به دلیل اینکه ممکن است بازار بسیار رنج شود و شما زمانی که حجم اضافه می‌کنید در جهت روند، حجم معاملاتتان زیاد شود و به حسابتان فشار بیایید.

همچنین مهم است در هر بار چقدر حجم اضافه کنید که هم سود کافی را ببرید و هم زمانی که بازار رنج شد و شما مجبور شدید بیش از 6 یا 7 بار این کار را کردید به حسابتان فشاری وارد نشود.

نکته مهم: شما برای اینکه در این بازار سود مستمری داشته باشید باید همیشه بدترین حالات را در نظر داشته باشید. مثلا خطرات این استراتژی اضافه شدن زیاد حجم معاملات است. شما باید محاسبات کاملا ریاضی بار داشته باشید مثلا محاسبه کنید با این حجمی که وارد شدید بازار 30 پیپ در جهت موافق حرکت کنه چقدر سود میکنید و زمانی که چندین پوزیشن دارید باید محاسبه کنید که زمانی که بازار حرکت میکنه تک تک پوزیشن‌ها چه اتفاقی براشون می‌افتد و مجموع همه چقدر می‌شود.

از این لینک اکسپرت هشدار با یک میانگین متحرک را دانلود کنید.

چگونه این اکسپرت را روی نمودار اجرا کنیم؟

کافیه شما ابتدا از لینک زیر اکسپرت را دانلود کنید. سپس اکسپرت را در محل نصب متاتریدر خود قرار دهید.( آموزش قرار دادن اکسپرت داخل متاتریدر)

نکته مهم:

ما به دلیل اینکه بازار‌های مالی دارای خطر از دست دادن سرمایه هست ابتدا نسخه آزمایشی این اکسپرت‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا شما دانلود کنید و نحوه استفاده از این اکسپرت‌ها را با سبک شخصیتان تلفیق کنید.(در حساب واقعی اکسپرت‌ها پاک خواهند شد.) سپس شما می‌توانید تیکت بزنید و نسخه واقعی این اکسپرت‌ها را به صورت رایگان دریافت کنید.

جهت آشنایی و دریافت اکسپرت‌های دیگر می‌توانید روی این لینک کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *