سورس کد اکسپرت محدوده زمانی شکست

سورس کد اکسپرت محدوده زمانی شکست

قابل اجرا در متاتریدر5 

688,000 تومان

پس از خرید سورس‌کد در کمتر از 24 ساعت به ایمیل‌تان ارسال می‌شود.

در صورتیکه قبل از خرید تمامی محصولات نیاز به مشاوره داشتید از طریق تکمیل فرم در قسمت تماس با ما یا پشتیبانی  تلگرام با ما در ارتباط باشید.

سلب مسئولیت: بورس90 فقط اجرا شدن سورس کدها را تضمین می‌کند و سورس کدها جهت توسعه در اختیارتان قرار می‌گیرد نه سود و زیان(مسئولیت استفاده از آنها به عهده خودتان است.)

ویژگی‌های سورس کد اکسپرت شکست در زمان رنج (BreakoutTimeRange)

توضیح استراتژی

این استراتژي یک استراتژی ترید روزانه هست. یعنی شما در روز حداقل یک پوزیشن خواهید داشت. بازار فارکس درسته که یک بازار ۲۴ ساعته هست ولی فقط زمانهای خاصی شروع به حرکت می‌کند و در بازده‌هایی از زمان حرکتی در جا دارد و اصطلاحا بازار رنج است. 

در زمانی که بازار رنج هست ما بالاترین و پایین‌ترین قیمت این محدوده را بدست می‌آوریم سپس با شکست این قیمت‌ها وارد پوزیشن می‌شویم. 

این پوزیشن دارای حد سود و ضرر خواهد بود. همچنین اگر قیمت به حد سود و ضرر نرسه باز هم در زمانی که در اکسپرت مشخص می‌کنیم از پوزیشن خارج خواهد شد. در عکسی که در ادامه می‌گذاریم می‌توانید، زمان خروج از پوزیشن را ببینید.

تصویری از محیط اکسپرت

در شکل زیر محدوده رنج قیمت و زمان مجاز برای شکست محدوده مشخص شده است. همچنین خط قرمز رنگ زمانی است که پوزیشن بسته می‌شود.

عکس شکست محدوده رنج در اکسپرت

تصویری از ورودی‌های اکسپرت

در شکل زیر ورودی‌های اکسپرت را مشاهده می‌کنید که کاربر می‌تواند آن را تغییر دهد.

ورودیهای اکسپرت شکست محدوده رنج

نتیجه بک تست

در عکس‌های زیر یکی از نتیجه‌های تستی که در جفت ارز یورو به دلار تست کردیم را مشاهده می‌کنید. توجه داشته باشید که نتیجه نشان داده شده در گذشته بازار بر اساس بهینه سازی هست و در آینده نتایج متفاوتی خواهد داشت. پس توصیه نمی‌کنیم از آن در حساب واقعی استفاده کنید.

graph btr
backtest

خرید سورس کد اکسپرت شکست در زمان رنج

شما میتوانید این سورس کد را بطور کامل در اختیار داشته باشید و اکسپرت آن را فعال و اگر تغییراتی مدنظرتان است وارد کنید. اگر برنامه نویس نیستید و فقط تمایل به استفاده از خود اکسپرت دارید و میخواهید از عملکرد آن مطمئن شوید می‌توانید تست یکماهه آن‌را خریداری و روی حساب خود فعال کنید و سپس اقدام به خرید اکسپرت بدون سورس کد آن نمایید.

تست اکسپرت

50,000 تومان
  • بدون هیچ محدودیتی
  • اعتبار: یک ماهه
  • پلتفرم: متاتریدر 5

اکسپرت بدون سورس کد

488,000 تومان
  • بدون هیچ محدودیتی
  • اعتبار: دائمی
  • پلتفرم: متاتریدر۵

سورس کد

688,000 تومان
  • بدون هیچ محدودیتی
  • اعتبار: دائمی
  • پلتفرم: متاتریدر 5

گپ و گفت کاربران در مورد این سورس کد

دیدگاهتان در مورد این سورس کد را به اشتراک بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *