تکمیلی اکسپرت نویسی با اندیکاتور پیوت پوینت سوپرترند

مدرس: احمد هندیان‌پور

مخاطب: معامله‌گران و علاقه‌مندان به بازار فارکس

مدت زمان دوره: 4 ساعت و ۳۰ دقیقه

پیش نیاز: دوره مقدماتی پیوت پوینت (رایگان)

تضمین: 14 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی

1,960,000 تومان

نحوه دسترسی به آموزش خریداری شده

برای دسترسی به فیلم جلسات، به حساب کاربری، سفارش‌ها بروید. روی سفارش مربوطه نمایش را بزنید. راهنمای نصب اسپات پلیر را مطالعه کنید. (این آموزش روی دو دستگاه ویندوز یا مک و اندروید قابل استفاده است.)

پیشرفته‌ترین راه برای بهبود عملکرد استراتژی‌های فارکس

مهمترین مشکل شما نداشتن مدیریت حجم پوزیشن است!

بسیاری از افراد مدیریت حجم پوزیشن را بلد نیستند. البته شاید شما بگویید که من همیشه یک درصد از سرمایه را روی هر پوزیشن ریسک می‌کنم. و یا نسبتی از سرمایه را استفاده می‌کنم مثلا برای هر ۱۰۰۰ دلار با حجم 0.02 وارد پوزیشن می‌شوم. این کارها بخش بسیار کوچکی از مدیریت حجم است و کافی نیست!

مدیریت حجم باید بر اساس رفتار جفت ارز و ریسک به ریواردی که آن جفت ارز می‌دهد تعیین شود. به همین دلیل معمولا باید تست‌ها و ارزیابی‌های زیادی انجام دهید تا به این هدف برسید. مدیریت حجم می‌تواند عملکرد استراتژی شما را به میزان چشمگیری افزایش دهد.

مدیریت حجم چه چیزی نیست؟

1.مدیریت حجم فقط با حجم کم وارد شدن نیست!
این دیدگاه که من فقط درصد کمی از سرمایه را ریسک می‌کنم تاثیری در عملکرد شما نخواهد داشت فقط این کار موجب می‌شود که دیرتر سرمایه‌تان را از دست بدهید.

۲.روش‌هایی مانند مارتینگل مدیریت حجم نیست!
در این روش ما به صورت ضریبی، حجم پوزیشن‌ها را افزایش می‌دهیم. مثلا اولین پوزیشن ۱ دومی ۲ و سومی ۴ و … 
این روش هرچند که در ابتدا باعث می‌شود سوددهی افزایش پیدا کند ولی اگر بیش از حد حجم پوزیشن‌ها افزایش پیدا کند منجر به از دست رفتن کل حساب می‌شود.

نگاهی به دوره تکمیلی اکسپرت‌نویسی با پیوت پوینت سوپرترند
مدرس
احمد هندیان پور
مخاطب
معامله‌گران بازار فارکس
تعداد جلسات
17 قسمت، ادامه در حال ضبط است
فرمت
فیلم محافظت شده
قابل مشاهده
فقط در یک کامپیوتر یا موبایل
پیش نیاز
قیمت
4.900.000 تومان

توصیه‌ای برای ورود به بازار فارکس (سلب مسئولیت)

خطر از دست رفتن سرمایه وجود دارد بنابراین باید نکات زیر را رعایت کنید.

پول مازاد: در خیلی از موارد تا ریسکی انجام ندهیم چیزی هم بدست نمی‌آوریم. ولی پولی که قرار است سرمایه‌گذاری کنیم نباید به ما استرس وارد کند و باید بخش کوچکی از سرمایه‌ی ما باشد.

مدیریت سرمایه: ما با احتمالات سر و کار داریم، مثلا زمانی‌که احتمال 60 درصد برد داریم، برای عملی شدن این احتمال باید در بازار ماندگار باشیم و با چند ضرر پشت سر هم از بازار خارج نشویم.

صبر: بازار فاراکس را نباید به عنوان شغل اصلی دید، چرا که در این صورت صبر نداریم و می‌خواهیم زود به نتیجه برسیم و برای این کار ریسک را افزایش می‌دهیم یا زود وارد معامله می‌شویم و ضرر می‌کنیم. پس انتظارمان از این بازار باید به شکل سرمایه‌گذاری طولانی مدت با پول مازادمان باشد تا نتایج بهتری کسب کنیم.

سلب مسئولیت: بازار فارکس دارای ریسک از دست دادن پول هست و آموزش‌هایی که در سایت بورس90 هست صرفا آموزشی هست و مسئولیت استفاده از آن به عهده خودتان است.

وجه تمایز دوره اکسپرت‌نویسی با دوره‌هایی مثل تحلیل تکنیکال و بنیادی

مشهود بودن نتایج

با اکسپرت نویسی می‌توانید نتایجی که استراتژی می‌دهد را به سرعت و به دقت با آمار و ارقام بررسی کنید و در 10 ساله گذشته بازار به راحتی تست و بهینه کنید.

پای چارت نبودن

شما حتی اگر ماهرترین تریدر هم باشید لازم است هر روز بازار را چک کنید و منتظر ترید خوب باشید که این کار با آزادی‌ شما مغایرت دارد. شما اگر اکسپرت خوبی بسازید دیگر نیازی نیست پای چارت باشید و فقط یک نظارت کوچک کافی است.

روان شناسی بازار

بدلیل احساسات انسانی گاهی ترید کردن با 500 دلار راحتتر از 5000 دلار است و هر چقدر سرمایه بیشتر می‌شود ترس ما برای از دست دادن پول بیشتر می‌شود. ولی ربات‌ها این احساسات را ندارند و نتایج با سرمایه زیاد و کم یکسان است.

در این دوره چه چیزهایی یاد می‌گیریم؟

👈🏽 کاری که ما در این دوره انجام می‌دهیم اضافه کردن مدیریت حجم به استراتژی است به نحوی که باعث شود احتمال بردمان افزایش پیدا کند. ما از سیگنال‌گیری اندیکاتور پیوت پوینت سوپرترند به عنوان مثال آموزشی استفاده می‌کنیم. آموزش به صورتی هست که به‌راحتی می‌توانید روش سیگنال‌گیری را تغییر دهید و سیگنال‌های دیگری نیز جایگزین کنید.

👈🏽 تست سه روش برای گذاشتن حد ضرر و انتخاب ریسک به ریوارد مناسب برای جفت ارز مورد نظر

👈🏽 بهینه سازی اصولی تاثیر زیادی در عملکرد ما خواهد داشت که ما به سه روش آن را آموزش می‌دهیم.

1.بهینه سازی حجم با استفاده از اکسل

2.اصول بهینه سازی با استراتژی تستر و نحوه ارزیابی عملکرد

3.آموزش بهینه‌سازی به‌صورت کدنویسی

👈🏽 ساخت چندین استراتژی دیگر با اندیکاتور پیوت پوینت سوپرترند

مدرس دوره اکسپرتی نویسی با اندیکاتور پیوت پوینت سوپرترند کیست؟

11121

احمد هندیان پور

۷ سال است که در بازار فارکس فعالیت می‌کنم که در  ۳ سال آخر مشغول یادگیری و نوشتن اکسپرت‌های مختلف بوده‌ام. بورس90 فرصتی برای به اشتراک گذاری تجربیات و اشتباهات ما از بازارهای مالی شد.

امیدوارم در این مسیر پر پیچ و خم یادگیری با من همراه باشید.

سوالات متداول

اگر می‌خواهید در بازار فارکس فعالیت کنید این دوره مناسب شماست. چون حتی اگر بخواهید به صورت دستی هم معامله انجام بدید با اکسپرت می‌توانید استراتژی خودتان را به صورت دقیق در گذشته بازار تست و بهینه سازی کنید.

بله!

این دوره ادامه دوره مقدماتی اکسپرت‌نویسی با اندیکاتور پیوت پوینت سوپرترند هست. ابتدا اون دوره را ببینید تا اکسپرتی که در آن دوره یاد دادیم را بسازید سپس مطالب پیشرفته که در این دوره یاد می‌دهیم را به اکسپرتتان اضافه کنید و عملکردش را بهبود بدید. مباحث پایه را هم در دوره مقدماتی اکسپرت‌نویسی به رایگان آموزش دادیم. 

این دوره ضمانت بازگشت وجه تا ۱۴ روز پس از خرید دارد. اگر نتوانستید با دوره ارتباط برقرار کنید یا برایتان مفید نبود به پشتیبانی تلگرام یا از طریق تماس با ما پیام دهید تا بازگشت وجه انجام شود.

ما در این دوره بر اساس داده‌ها و ارقام حرف می‌زنیم و اکسپرت‌های ساخته شده را تست و بهینه‌سازی می‌کنیم و مداوم بهبودش می‌دهیم تا یک عملکرد خوب بر اساس داده‌هایی که داریم به ما نشان دهید. با این حال بازار فارکس داری ریسک هست و ممکن است نتایجی که در آینده بدست می‌آید با گذشته متفاوت باشد. پس مسئولیت اجرای اکسپرت به عهده خودتان است و مدرس و سایت بورس90 مسئولیتی در قبال سود و زیان احتمالی نخواهد داشت.

پس از ثبت موفق سفارش، به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که توضیحات دانلود پلیر مورد نظر و فعال‌سازی لایسنس آن ارائه شده‌ است. کافی است پلیر را روی کامپیوتر ویندوزی یا مک خود دانلود کنید و کد لایسنس را وارد کنید تا بتوانید مشاهده دوره را شروع کنید.

کافی است به «حساب کاربری/سفارش‌ها» مراجعه کنید. سپس دکمه «نمایش» سفارش مورد نظر را کلیک کنید تا توضیحات لازم را ببینید.

گپ و گفت کاربران در مورد این محصول

  امین محمدی
  2023/11/24

  سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیزم
  دوره بسیار فوق العاده ایه
  اینکه یک مسیر هدفمند و با برنامه رو رنبال می کنید و مطالب پراکنده و بی هدف نیست بسیار جای تحسین و تشکر داره
  خیلی از آموزش روان و لذت بخشتون سپاسگزارم
  تا حالا 13 ویدیو رو منتشر کردین میشه بپرسم ویدوهای تکمیلی کی اضافه میشه؟
  بی صبرانه منتظر بقیه ویدوهاتون هستم
  شاد و سلامت باشید در پناه خدای بزرگ

  0
  0
   احمد هندیان‌پور
   2023/11/24

   سلام بر شما آقای محمدی
   خوشحالیم که دوره براتون مفید بوده. از بازخوردی که دادید بشخصه خیلی لذت بردم و پیامتون را برای بچه‌های تیم بورس90 هم میفرستم.
   قسمت 14 ضبط شده. انشالله فردا انتشار میدیم. بقیه قسمت‌ها هم در این هفته ضبط می‌کنم. از قسمت ۱۵ به بعد مطالب خیلی پیشرفته‌تری خواهیم گفت و تمریناتی خواهیم داد که به رشد بیشترتون کمک کنه.
   موفق باشید✌️

   0
   0

  لطفا دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید