تکمیلی اکسپرت نویسی با اندیکاتور پیوت پوینت سوپرترند

مدرس: احمد هندیان‌پور

مخاطب: معامله‌گران و علاقه‌مندان به بازار فارکس

مدت زمان دوره: 4 ساعت و ۳۰ دقیقه

پیش نیاز: دوره مقدماتی پیوت پوینت (رایگان)

تضمین: 14 روز ضمانت بازگشت وجه 

4,900,000 تومان

اگر نیاز به مشاوره قبل از خرید داشتید از طریق تکمیل فرم در قسمت تماس با ما یا پشتیبانی  تلگرام با ما در ارتباط باشید.

نحوه دسترسی به آموزش خریداری شده

برای دسترسی به فیلم جلسات، به حساب کاربری، سفارش‌ها بروید. روی سفارش مربوطه نمایش را بزنید. راهنمای نصب اسپات پلیر را مطالعه کنید. (این آموزش روی دو دستگاه ویندوز یا مک و اندروید قابل استفاده است.)

پیشرفته‌ترین راه برای بهبود عملکرد استراتژی‌های فارکس

مهمترین مشکل شما نداشتن مدیریت حجم پوزیشن است!

بسیاری از افراد مدیریت حجم پوزیشن را بلد نیستند. البته شاید شما بگویید که من همیشه یک درصد از سرمایه را روی هر پوزیشن ریسک می‌کنم. و یا نسبتی از سرمایه را استفاده می‌کنم مثلا برای هر ۱۰۰۰ دلار با حجم 0.02 وارد پوزیشن می‌شوم. این کار فقط باعث می‌شود دیرتر سرمایه‌تان را از دست بدهید و کمکی به بهبود استراتژی و سوددهی‌تان نخواهد کرد.

مدیریت حجم باید بر اساس رفتار جفت ارز و ریسک به ریواردی که استراتژی روی آن جفت ارز می‌دهد تعیین شود. به همین دلیل معمولا باید عملکرد هر جفت ارز جداگانه سنجیده شود که این کار با نوشتن اکسپرت براحتی انجام خواهد شد.

مدیریت حجم می‌تواند عملکرد استراتژی شما را به میزان چشمگیری افزایش دهد.

مدیریت حجم چه چیزی نیست؟

1.مدیریت حجم فقط با حجم کم وارد شدن نیست!
این دیدگاه که من فقط درصد کمی از سرمایه را ریسک می‌کنم تاثیری در عملکرد شما نخواهد داشت فقط این کار موجب می‌شود که دیرتر سرمایه‌تان را از دست بدهید.

۲.روش‌هایی مانند مارتینگل مدیریت حجم نیست!
در این روش ما به صورت ضریبی، حجم پوزیشن‌ها را افزایش می‌دهیم. مثلا اولین پوزیشن ۱ دومی ۲ و سومی ۴ و … 
این روش هرچند که در ابتدا باعث می‌شود سوددهی افزایش پیدا کند ولی اگر بیش از حد حجم پوزیشن‌ها افزایش پیدا کند منجر به از دست رفتن کل حساب می‌شود.

3. مدیریت حجم این نیست که فقط در ضرر حجم را زیاد کنیم!!

گاهی لازمه زمانی که پوزیشن‌ها با حد سود بسته شد در پوزیشن بعدی حجم را افزایش داد. 

مارتینگل معکوس چیست؟ افزایش حجم، وقتی معامله با سود بسته شد!!

ویدیو زیر قسمتی از دوره هست که از مدیریت حجم مارتینگل معکوس، استفاده کردیم. یعنی زمانی که پوزیشن با سود بسته می‌شود تصمیم می‌گیریم که حجم پوزیشن بعدی چقدر باشد و با زیاد و کم کردن حجم پوزیشن ، عملکرد استراتژی را بهبود می‌دهیم و سودش را بیشتر می‌کنیم.

نگاهی به دوره تکمیلی اکسپرت‌نویسی با پیوت پوینت سوپرترند
مدرس
احمد هندیان پور
مخاطب
معامله‌گران بازار فارکس
تعداد جلسات
33 جلسه
فرمت
فیلم محافظت شده
قابل مشاهده
فقط در یک کامپیوتر یا موبایل
پیش نیاز
قیمت
4.900.000 تومان

برای سوددهی در بازار فارکس به چه چیزی احتیاج است؟

یک استراتژي خوب که انتظار سوددهی از آن داریم باید ۳ ویژگی زیر را داشته باشد. که در این دوره به هر سه موضوع پرداختیم و شما با یادگیری آن می‌توانید استراتژی‌های سوددهی بسازید.

مدیریت حجم

اساسی‌ترین بخش یک استراتژی مدیریت حجم است. حتی یک استراتژی متوسط را میشه با مدیریت حجم بهبود داد.

خروج خوب

زمانی که شما از پوزیشن خارج می‌شوید سود بدست خواهد آمد. ممکن است دو نفر ورود یکسان داشته باشند ولی یکی با سود خارج شود یکی با ضرر !!!

ورود به موقع

ورود خوب هم از اهمیت بالایی برخوردار است. شما نمی‌توانید در سقف قیمتی خرید انجام دهید و انتظار سود داشته باشید.

در ویدیوی زیر که قسمتی از دوره هست کاملا این سه مورد بالا را توضیح داده است. توصیه می‌کنیم حتما تا انتهای ویدیو را ببینید.

توصیه‌ای برای ورود به بازار فارکس (سلب مسئولیت)

خطر از دست رفتن سرمایه وجود دارد بنابراین باید نکات زیر را رعایت کنید.

پول مازاد: در خیلی از موارد تا ریسکی انجام ندهیم چیزی هم بدست نمی‌آوریم. ولی پولی که قرار است سرمایه‌گذاری کنیم نباید به ما استرس وارد کند و باید بخش کوچکی از سرمایه‌ی ما باشد.

مدیریت سرمایه: ما با احتمالات سر و کار داریم، مثلا زمانی‌که احتمال 60 درصد برد داریم، برای عملی شدن این احتمال باید در بازار ماندگار باشیم و با چند ضرر پشت سر هم از بازار خارج نشویم.

صبر: بازار فاراکس را نباید به عنوان شغل اصلی دید، چرا که در این صورت صبر نداریم و می‌خواهیم زود به نتیجه برسیم و برای این کار ریسک را افزایش می‌دهیم یا زود وارد معامله می‌شویم و ضرر می‌کنیم. پس انتظارمان از این بازار باید به شکل سرمایه‌گذاری طولانی مدت با پول مازادمان باشد تا نتایج بهتری کسب کنیم.

سلب مسئولیت: بازار فارکس دارای ریسک از دست دادن پول هست و آموزش‌هایی که در سایت بورس90 هست صرفا آموزشی هست و مسئولیت استفاده از آن به عهده خودتان است.

وجه تمایز دوره اکسپرت‌نویسی با دوره‌هایی مثل تحلیل تکنیکال و بنیادی

مشهود بودن نتایج

در این دوره می‌توانید نتایجی که استراتژی می‌دهد را به سرعت و به دقت با آمار و ارقام بررسی کنید و در 10 سال گذشته بازار به راحتی تست و بهینه کنید.

پای چارت نبودن

شما حتی اگر ماهرترین تریدر هم باشید لازم است هر روز بازار را چک کنید و منتظر ترید خوب باشید که این کار با آزادی‌ شما مغایرت دارد. شما اگر اکسپرت خوبی بسازید دیگر نیازی نیست پای چارت باشید و فقط یک نظارت کوچک کافی است.

اجرای دقیق

مدیریت حجم فرآیندی هست که باید دقیق محاسبه و اجرا شود. به صورت دستی ممکن است کامل اجرا نکنیم. ولی اکسپرت دستوراتی که به آن میدهیم را دقیق اجرا خواهد کرد.

در این دوره چه چیزهایی یاد می‌گیریم؟

✅ کاری که ما در این دوره انجام می‌دهیم اضافه کردن مدیریت حجم به استراتژی است به نحوی که باعث شود احتمال بردمان افزایش پیدا کند. ما از سیگنال‌گیری اندیکاتور پیوت پوینت سوپرترند به عنوان مثال آموزشی تا جلسه 23‌ استفاده می‌کنیم. و شما می‌توانید تاثیر مدیریت حجم را بر یک استراتژی ساده ببینید.

✅ از جلسه ۲۴ به بعد روش ورود و خروج را دقیق‌تر می‌کنیم تا عملکرد استراتژي بهبود یابد.

✅ بهینه سازی اصولی تاثیر زیادی در عملکرد ما خواهد داشت که به ۳ روش زیر آن را یاد خواهید گرفت.

1.بهینه سازی حجم با استفاده از اکسل

2.اصول بهینه سازی با استراتژی تستر و نحوه ارزیابی عملکرد

3.آموزش بهینه‌سازی به‌صورت کدنویسی

✅ یادگیری ۳ روش برای گذاشتن حد ضرر

✅ آموزش مدیریت حجم بر اساس ریسک به ریواردی که انتخاب می‌کنید.

✅ ساخت چندین استراتژی با اندیکاتور پیوت پوینت سوپرترند و همچنین ترکیب آن با اندیکاتورهای دیگر

✅ آموزش چندین روش  مدیریت حجم

مدرس دوره اکسپرتی نویسی با اندیکاتور پیوت پوینت سوپرترند کیست؟

احمد هندیان پور مدرس اکسپرت نویسی فارکس

احمد هندیان پور

۷ سال است که در بازار فارکس فعالیت می‌کنم که در  ۳ سال آخر مشغول یادگیری و نوشتن اکسپرت‌های مختلف بوده‌ام. بورس90 فرصتی برای به اشتراک گذاری تجربیات و اشتباهات ما از بازارهای مالی شد.

امیدوارم در این مسیر پر پیچ و خم یادگیری با من همراه باشید.

سوالات متداول

اگر می‌خواهید در بازار فارکس فعالیت کنید این دوره مناسب شماست. چون حتی اگر بخواهید به صورت دستی هم معامله انجام بدید با اکسپرت می‌توانید استراتژی خودتان را به صورت دقیق در گذشته بازار تست و بهینه سازی کنید.

بله!

این دوره ادامه دوره مقدماتی اکسپرت‌نویسی با اندیکاتور پیوت پوینت سوپرترند هست. ابتدا اون دوره را ببینید تا اکسپرتی که در آن دوره یاد دادیم را بسازید سپس مطالب پیشرفته که در این دوره یاد می‌دهیم را به اکسپرتتان اضافه کنید و عملکردش را بهبود بدید. مباحث پایه را هم در دوره مقدماتی اکسپرت‌نویسی به رایگان آموزش دادیم. 

این دوره ضمانت بازگشت وجه تا ۱۴ روز پس از خرید دارد. اگر نتوانستید با دوره ارتباط برقرار کنید یا برایتان مفید نبود به پشتیبانی تلگرام یا از طریق تماس با ما پیام دهید تا بازگشت وجه انجام شود.

ما در این دوره بر اساس داده‌ها و ارقام حرف می‌زنیم و اکسپرت‌های ساخته شده را تست و بهینه‌سازی می‌کنیم و مداوم بهبودش می‌دهیم تا یک عملکرد خوب بر اساس داده‌هایی که داریم به ما نشان دهید. با این حال بازار فارکس داری ریسک هست و ممکن است نتایجی که در آینده بدست می‌آید با گذشته متفاوت باشد. پس مسئولیت اجرای اکسپرت به عهده خودتان است و مدرس و سایت بورس90 مسئولیتی در قبال سود و زیان احتمالی نخواهد داشت.

پس از ثبت موفق سفارش، به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که توضیحات دانلود پلیر مورد نظر و فعال‌سازی لایسنس آن ارائه شده‌ است. کافی است پلیر را روی کامپیوتر ویندوزی یا مک خود دانلود کنید و کد لایسنس را وارد کنید تا بتوانید مشاهده دوره را شروع کنید.

کافی است به «حساب کاربری/سفارش‌ها» مراجعه کنید. سپس دکمه «نمایش» سفارش مورد نظر را کلیک کنید تا توضیحات لازم را ببینید.

گپ و گفت کاربران در مورد این دوره

8 دیدگاه ها

 • درود استاد عزیز
  بسیار مطالب خوب و کاربردی بود
  خصوصا کتاب مدیریت سرمایه که معرفی کردید منبع بسیار مناسب جهت مدیریت ریسک و سرمایه بود

  با ارزوی سلامتی برای شما

  • درود بر شما خانم آزاد
   خوشحالیم که مطالب براتون مفیده بوده.
   انشالله پرسود و سلامت باشید

  • سلام من دوره پیوت پوینت پیشرفته رو میخوام تهیه کنم ولی میخوام استراتژی پرایس اکشن مولتی تایم فرم رو روش پیاده کنم با این دوره میشه سطح من به اون مقدار میرسه؟واینکه چطور میتونم ازشما راهنمایی بگیرم ورفع اشکال کنم

   • سلام. انواع مختلفی از استراتژی‌های پرایس اکشن وجود داره و نمیدونم کدام را می‌خواهید پیاده سازی کنید. ولی مباحث مرتبطش درس داده خواهد شد. مثلا بدست اوردن الگوهای کندلی یا اینکه چطور یک موج حرکتی را بدست بیاریم و سپس با استفاده از فیبوناچی تارگت گذاری کنیم. مولتی تایم فریم نیز آموزش میبینید. شما می‌تونید با کمی تغییر آموزش‌ها استراتژی خودتون را نیز پیاده سازی کنید.

 • سلام همینقدر که شروع به اکسپرت نویسی رو با لحن خوب و عالی و بطور اخص بصورت رایگان در سایت قرار داده آید جای تشکر داره.اموزش قیمت ندارد و خیلی با ارزشه…و این کار شما که ایجاد ذوق و شوق می‌کنه و تبعات مادی و معنوی زیادی داره ضمن اینکه باقیات و صالحاتی برای شماست انشالله …جای قدر دانی داره.و من به نوبه خودم از شما کمال تشکر رو دارم و انشالله دیدگاه مفصل خودم رو بعد از استفاده از این محصول رایگان خواهم گفت
  ممنون و تشکر

  • سلام به شما دوست عزیز
   از شما سپاسگزاریم بابت انرژی که به ما دادید و خیلی خوشحالیم که آموزش ها رو مشاهده کردید و منتظر نظرات شما بعد از استفاده از محصولات هستیم.

 • سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیزم
  دوره بسیار فوق العاده ایه
  اینکه یک مسیر هدفمند و با برنامه رو رنبال می کنید و مطالب پراکنده و بی هدف نیست بسیار جای تحسین و تشکر داره
  خیلی از آموزش روان و لذت بخشتون سپاسگزارم
  تا حالا 13 ویدیو رو منتشر کردین میشه بپرسم ویدوهای تکمیلی کی اضافه میشه؟
  بی صبرانه منتظر بقیه ویدوهاتون هستم
  شاد و سلامت باشید در پناه خدای بزرگ

  • سلام بر شما آقای محمدی
   خوشحالیم که دوره براتون مفید بوده. از بازخوردی که دادید بشخصه خیلی لذت بردم و پیامتون را برای بچه‌های تیم بورس90 هم میفرستم.
   قسمت 14 ضبط شده. انشالله فردا انتشار میدیم. بقیه قسمت‌ها هم در این هفته ضبط می‌کنم. از قسمت ۱۵ به بعد مطالب خیلی پیشرفته‌تری خواهیم گفت و تمریناتی خواهیم داد که به رشد بیشترتون کمک کنه.
   موفق باشید✌️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *