معرفی اسکریپت گرفتن پوزیشن

یکی از ابزارهایی که به شما کمک می‌کند تا ترید برای شما راحتتر بشود ابزار اسکریپت گرفتن پوزیشن است. در این ابزار خیلی راحت و با سرعت بالا میتوانید پوزیشن بگیرید و حد ضرر و حد سود را به راحتی تعیین کنید.

مزایای اسکرپیت گرفتن پوزیشن:

در واقع کاری که این اسکریپت انجام می‌دهد را شما می‌توانید به صورت دستی هم انجام دهید.(مگه یک پوزیشن گرفتن چه کار داره.) تنها تفاوت در نحوه استاپ و تی پی گذاشتن راحت است. که اگر میخواستید به صورت دستی اینکار را انجام دهید حتما باید قیمت فعلی را می‌دانستید و محاسبه میکردید که از قیمت فعلی چند پیپ(پیپ:واحد جابجایی قیمت در بازار فارکس) باید کم یا زیاد بشود تا حدضرر و سودتان آن چیزی که میخواستید بشود.

نحوه استفاده از اسکریپت:

در ویدیوی زیر نحوه استفاده از این اسکریپت به طور کامل توضیح داده شده است.

ابتدا اسکریپت را دانلود کنید. آن را در پوشه مربوط به اسکریپت در متاتریدر قرار دهید.(آموزش قرار دادن اسکریپت در متاتریدر)

پس از اینکه اسکریپت را در پوشه script قرار دادید.یک بار متاتریدر خود را ببندید و دوباره باز کنید. سپس مراحل زیر را انجام دهید.

2021 11 27 2

از پنجره باز شده بگردید دنبال آن اسکریپتی که میخواهید اجرا بشود. پس از این که پیداش کردید کافی است روی چارت بیندازید.

نکته: قبل از اجرای اسکریپت یا اکسپرت باید اجازه معاملات الگوریتمی را بدهید کافی است روی دکمه algo trading که داخل منو است، کلیک کنید.شکلش باید به شکل زیر دربیاید(علامت پلی باید روی آن باشد.)

algo Trading1

الان زمانی که روی چارت اسکریپت را می‌اندازیم. پنجره زیر باز میشود. و شما باید ورودی‌ای را که میخواهید قرار دهید.

مثلا اگر بخواهید پوزیشن خرید با حجم 0.1 و حدضرر 30 پیپ و حد سود 50 پیپ قرار دهید باید تنظیمات به شکل زیر باشد.

تنظیمات اسکریپت گرفتن پوزیشن
این تنظیمات گرفتن پوزیشن خرید با حجم 0.1 و استاپ 30 پیپ و حد سود 50 پیپ باشد.شما میتوانید تنظیمات دلخواهتان را انجام دهید.

نکته خیلی مهم در اجرای اسکریپت:

لطفا هر اسکریپت یا اکسپرتی را که از سایت بورس90 دانلود می‌کنید را اول در حساب دمو تست کنید و با نحوه کارکرد آن آشنا شوید و سپس آن را در حساب واقعی استفاده کنید.

برای آشنایی با اسکریپت‌ها و اکسپرت‌های دیگر روی این لینک کلیک کنید.

برای اینکه زودتر از همه، از اکسپرت‌ها و اسکریپت‌های جدید سایت بورس90 باخبر بشوید فرم زیر را پر کنید تا به شما اطلاع رسانی شود.

[contact-form-7 id=”3523″ title=”فرم تماس مقاله‌ها”]