نصب و فعال کردن VPN در گوگل کروم و فایر فاکس - معرفی VPN رایگان

Chrome و Firefox خود یک مرورگر وب هستند ولی شما می‌توانید با نصب VPN و پروکسی‌های رایگان در گوگل کروم و فایر فاکس از آنها استفاده کنید. Chrome خودش ارائه دهنده خدمات VPN نیست، اما در Chrome Web Store می‌توانید افزونه‌هایی را پیدا کنید که قابلیت اتصال به شبکه‌های خصوصی مجازی (VPN) را در Chrome فراهم می‌کنند. این افزونه‌ها برای حفظ حریم خصوصی، دسترسی به محتواهای محدود شده و افزایش امنیت اینترنتی می‌توانند مفید باشند. شما وقتی در قسمت Chrome Web Store کلمه VPN را سرچ کنید، پروکسی‌های رایگان گوگل را به شما نشان می‌دهد که ‌می توانید هرکدام را انتخاب و نصب کنید. مراحل گفته شده را به ترتیب در تصاویر زیر می‌توانید ببینید. و در انتهای مقاله به نصب UltraSurf و Windscribe که ابزارهای محبوب برای دسترسی به سایت‌ها و محتوای محدود شده است می‌پردازیم.

نصب VPN و پروکسی رایگان در کروم Chrome

برای پیدا کردن VPN های رایگان کروم لازم است روی سه نقطه سمت راست صفحه اول کلیک کنید و پس از آن در قسمت Extensions، گزینه Visit Chrome Web Store انتخاب کنید.

نصب vpn در کروم

صفحه زیر برای شما نشان داده می شود.

extension chrome

در قسمت جستجو می‌توانید VPN را سرچ کنید تا پروکسی‌های رایگان گوگل کروم را به شما نشان دهد. تعدادی از VPN های رایگان گوگل کروم را نام می‌بریم.

Snap VPN

Nord VPN

Blaze VPN

و ….

VPN برای گوگل

اما ما در این مقاله می‌خواهیم نصب UltraSurf را آموزش دهیم که یکی از ابزارهای رایگان و محبوب گوگل کروم است که می‌تواند با حفظ امنیت و پنهان کردن IP به راحتی شما را به اینترنت آزاد متصل کند.

مراحل نصب UltraSurf روی گوگل کروم

در قسمت جستجو، کلمه ultrasurf را تایپ کرده و روی آن کلیک می‌کنیم.

ultra sufr برای گوکل کروم

سپس روی Add to Chrome کلیک کرده و آن را روی کروم فعال می‌نماییم.

نصب ultra surf

حالا این ابزار روی کروم فعال شده و در صورت نیاز آن را خاموش و روشن کنید و هر زمان که آنرا نیاز نداشتید روی remove بزنید تا از کروم شما حذف شود.

نصب پروکسی یا VPN برای موزیلا فایرفارکس

برای استفاده از ابزارهای فایرفاکس لازم است روی این لینک کلیک کنید. یا روی سه خط سمت راست صفحه مرورگر خود کلیک کنید. در قسمت More tools گزینه Extensions for developers را انتخاب می‌کنید.

نصب Windscribe در موزیلا - فایر فاکس

پس از باز شدن صفحه موردنظر، در قسمت جستجو Windscribe را سرچ کنید. این ابزار یک فیلترشکن کاربردی و امن در موزیلا است که می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

windscribe for fire fox

سپس روی آن کلیک می‌کنیم و Add to Firefox را می‌زنیم تا به مرورگر شما اضافه شود.

windscribe mozilla

پس از این کار این ابزار فعال شده و در صورتیکه نیازی به آن نداشتید می‌توانید آن‌را remove کنید.

آموزش ربات فارکس

در سایت ما آموزش ساخت اکسپرت یا همون ربات فارکس داده میشه و آموزش‌ها از پایه هست و شما حتی اگر با بازار فارکس یا برنامه‌نویسی هم آشنایی نداشته باشی، می‌تونی شروع کنی. اولین قدمت اینه که دوره اکسپرت نویسی که به رایگان در سایت هست را تماشا کنی.

اکسپرت مدیریت سرمایه

اگر در بازار فارکس فعالیت دارید برای موفقیت در این بازار باید از ابزارهایی استفاده کنیم که حرفه‌ای‌های بازار برای مدیریت سرمایشان استفاده می‌کنند.